TWÓJ RADCA PRAWNY - Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Jezierska

Lublin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Jezierska
Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Jezierska
Telefon:
798XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

https://kancelariajezierska.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego / Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.

Nasza Kancelaria z zaangażowaniem podchodzi do każdego pojedynczego zlecenia powierzonego nam przez Klienta. W każdej sprawie dążymy do jak najlepszego zabezpieczenia interesu Mocodawcy.

Przed przyjęciem sprawy szczegółowo analizujemy i informujemy Klienta jakie są szanse na pozytywne zakończenie sprawy. W trakcie prowadzenia sprawy dbamy o należyty kontakt, na bieżąco informując o wszelkich czynnościach podejmowanych w jej toku.

Nasza Kancelaria ustala wynagrodzenie za prowadzenie sprawy w sposób jasny i przejrzysty dla Klienta. Wyceniana jest realna praca i konkretnie podejmowane czynności.

USŁUGI KANCELARII:
- Prawo cywilne
- Prawo rodzinne
- Prawo kanoniczne
- Prawo spadkowe
- Prawo pracy
- Prawo handlowe i gospodarcze
- Odszkodowania powypadkowe
- Dochodzenie należności z polis

ZAKRES USŁUG KANCELARII:  
- Zastępstwo procesowe przed sądami
- Redagowanie pism procesowych i umów
- Sporządzanie regulaminów stron www i sklepów internetowych, polityki prywatności, dokumentacji RODO
- Redagowanie skargi powodowej o stwierdzenie nieważności małżeństwa (pozwu o „rozwód kościelny”)
- Kompleksowa obsługa firm
- Windykacja należności
- Copywriting prawniczy
- Udział w negocjacjach
- Porady i opinie prawne
- Porady kanoniczne
- Porady prawne on-line

- Porada Prawna Online -
Kancelaria Radcy Prawnego / Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska świadczy swoje usługi stacjonarnie na indywidualnie umówionych spotkaniach z Klientami oraz poprzez obsługę online. Kancelaria zapewnia zachowanie poufności przekazywanych informacji, które od momentu przesłania ich do Kancelarii objęte są tajemnicą radcowską. Zdalna obsługa prawna (porada online) jest udzielana m.in. w formie:
   - porady prawnej
   - opinii prawnej
   - sporządzenia pisma procesowego
   - sporządzenia umowy

Wycena sprawy jest bezpłatna.
http://kancelariajezierska.pl/porada-online/

Słowa kluczowe: Pomoc prawna, porady prawne, radcy prawni, kancelarie radcowskie, adwokat kościelny, rozwód kościelny, obsługa prawna, polisolokaty, odszkodowania, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze
Realizacje
WWW (1)
Pracownicy
 • Sylwia Jezierska
  Sylwia Jezierska

  Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie (nr wpisu: LB-2476). Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie na kierunkach: Prawo i Prawo Kanoniczne oraz Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na kierunku: Administracja. Posiada kościelny stopień naukowy, który stanowi potwierdzenie kompetencji do pełnienia funkcji adwokata kościelnego w sprawach z zakresu prawa kanonicznego – m.in. w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Jej obszarem zainteresowań jest szeroko pojęte prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo kanoniczne, prawo pracy, a także dochodzenie odszkodowań powypadkowych jak i roszczeń z polisolokat.

Aktualności
 • - PORADY ONLINE - (czerwiec 2020)

  - PORADY ONLINE -
  Informuję, że Kancelaria Radcy Prawnego / Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska świadczy obecnie usługi prawne w systemie zdalnym za pośrednictwem podstrony "PORADA ONLINE" znajdującej się na stronie www Kancelarii http://kancelariajezierska.pl/porada-online/

 • ADWOKAT KOŚCIELNY (czerwiec 2020)

  ADWOKAT KOŚCIELNY
  Bezpłatna analiza sprawy pod kątem "rozwodu kościelnego". Zapraszamy!
  https://kancelariajezierska.pl/uslugi-kancelarii/prawo-kanoniczne/

 • Skonsultuj postanowienia zawarte w umowie zanim ją podpiszesz. (styczeń 2021)

  Masz wątpliwości czy podpisać umowę? Nie jesteś przekonany do wszystkich jej zapisów? Pamiętaj zawsze należy negocjować umowę z drugą stroną, a umów, które są dla nas niekorzystne po prostu nie zawierajmy!

 • - STAŁA OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW - (styczeń 2021)

  W ramach współpracy z Kancelarią możliwe jest zawarcie umowy o stałą obsługę prawną. Pozwala to na korzystanie z usług prawniczych w wymiarze czasowym i na warunkach ustalonych w umowie. Wynagrodzenie w formie comiesięcznego ryczałtu jest korzystne cenowo dla przedsiębiorców i pozwala na optymalizację kosztów związanych z doradztwem prawnym.
  Zapraszam!

Warunki współpracy
 • System wynagrodzenia ryczałtowego
  System rozliczeń godzinowych
  System z premią za sukces (success fee)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Pomoc w załatwieniu sprawy z UFG za brak polisy OC

  Dzień dobry, jestem radcą prawnym i prowadzę Kancelarię. W ramach swojej działalności oferuję m.in. pomoc prawną z zakresu odszkodowań powypadkowych. Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów zlecenia: biuro@kancelariajezierska.pl, www.kancelariajezierska.pl, Pozdrawiam, mec. Sylwia Jezierska

  1 zł
  za całość
 • Wycena porady prawnej

  Dzień dobry, jestem radcą prawnym i prowadzę Kancelarię. W ramach swojej działalności oferuję m.in. pomoc prawną z zakresu windykacji. Przedsądowe wezwanie: 150 zł + VAT (tj. 184,50 zł brutto). Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów zlecenia: biuro@kancelariajezierska.pl, www.kancelariajezierska.pl, Pozdrawiam, mec. Sylwia Jezierska

  184,50 zł
  za całość
 • wezwanie do zapłaty

  Dzień dobry, jestem radcą prawnym i prowadzę Kancelarię. W ramach swojej działalności oferuję m.in. pomoc prawną w zakresie windykacji. Wezwanie do zapłaty (proste, przy nieskomplikowanym stanie faktycznym): 50 zł + VAT (tj. 61,50 zł brutto). Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów zlecenia: biuro@kancelariajezierska.pl, www.kancelariajezierska.pl, Pozdrawiam, mec. Sylwia Jezierska

  61,50 zł
  za całość