Kancelaria Usług Księgowych sp. z o. o.

Katowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Usług Księgowych sp. z o. o.
Kancelaria Usług Księgowych sp. z o. o.
Telefon:
327XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Biuro Rachunkowe „Kancelaria Usług Księgowych” zostało założone w 1998 roku. Przez wiele lat udało nam się zbudować zaufanie i zadowolenie wielu naszych Klientów. Celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi rachunkowej, doradczej oraz pomocy w zakładaniu i rejestracji firm. Naszą działalność prowadzimy na podstawie świadectw kwalifikacyjnych i certyfikatów księgowych wydanych przez Ministra Finansów.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do kwoty 500.000 Euro, wymagane przy prowadzeniu usług finansowo księgowych - nasza odpowiedzialność za Państwa sprawy jest wyraźnie zapisana w umowie na świadczone przez nas usługi. Podstawowym profilem kancelarii jest obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów o różnych profilach działalności, jak i formie prawnej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zarówno w zakresie wykształcenia, jak i praktyki zawodowej.

Do grona naszych Klientów należą zarówno mikro, małe, jak i średnie i duże firmy z różnych segmentów rynku, takich jak: handel, usługi, przemysł, medycyna, branża farmaceutyczna, rozrywkowa, hazardowa, obsługa nieruchomości, parki rozrywki, spedycja i transport, przemysł wydobywczy, spirytusowy, zbrojeniowy i wiele innych.

www.kuk.net.pl

https://www.facebook.com/BiuroRachunkoweKatowice/
https://twitter.com/kukspzoo

tel: 32 750 49 00

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, księgowa, katowice, usług kadrowe, obsługa księgowa, księgowy, usługi księgowe, księgowość outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()