Rysuję uśmiech - Karykaturka.pl

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
karykaturka.pl
karykaturka.pl
Telefon:
511XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Grochowe łaki 2/4
61-752

Poznań

Podgląd

Karykatury na prezent, zamówienie przez internet, odbiór osobisty w Poznaniu - 0 zł.
Szybka realizacja rysunków, czasami udaje się odebrać rysunek w Poznaniu jeszcze w ten sam dzień!
Rysuje karykatury kolorowe i czarno-białe.
Proste zasady zamówienia rysunku.
Należy wysłać fotografie osoby która ma być narysowana na maila. Następnie  akceptuje jakość zdjęcia, wykonuje rysunek, przesyłam jego fotografię z powrotem do akceptacji (wiesz co kupujesz)  następnie rysunek jest gotowy do odbioru/wysyłki.
Moje rysunki nie są odrysowywane z monitora, tak jak to robi spora część internetowych karykaturzystów (tak zwane karykatury portretowe). Są dzięki temu przemyślane i oryginalne. Jestem absolwentem Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (byłe ASP).
zapraszam do odwiedzenia mojej strony gdzie znajda państwo więcej przykładów:
www.karykaturka.pl

Słowa kluczowe: Karykatura, na żywo, na weselu, karykatury na imprezie firmowej, rysowanie na imprez plenerowych, czarno-białe karykatury, kolorowe, Karykaturzysta cała Polska, Poznań, Wesołe rysunki,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
 • Karykatura kolorowa
  Karykatura kolorowa Cena Do 100 zł
  karykatura kolorowa - na prezent rysowana z fotografii na zamówienie. Cena: 180 zł od osoby + 0 zł z odbiorem osobistym w Poznaniu lub 20 zł za przesyłkę. Format rysunku A3 lub A2 (dwie osoby lub więcej) Szczegóły na www. karykaturka.pl
 • Karykatura czarno-biała
  Karykatura czarno-biała Cena Do 100 zł
  karykatura czarno-biała - na prezent rysowana z fotografIi na zamówienie. Cena:130 zł od osoby + 0 zł z odbiorem osobistym w Poznaniu lub 20 zł za przesyłkę. Format rysunku A3 lub A2 (dwie osoby lub więcej) Szczegóły na www. karykaturka.pl
 • Karykatura na żywo na imprezie Karykatury na żywo rysowane podczas wesela, imprezy firmowej, urodzin, pikniku, konferencji itp. Rysunki powstają szybko ok 5 min na osobę i sprawiają dużo radości. Zaraz po narysowaniu każdy z gości staje się właścicielem swojej karykatury. Cena za udział karykaturzysty na wydarzeniu - 1500 zł. szczegóły na www. karykaturka.pl
WWW (2)
Osiągnięcia
 • nawet do 100 karykatur podczas 6 godzin pracy (lipiec 2017)

  Rysuje karykatury w bardzo szybkim. karykatury czarno-białe powstają w czasie około 3-5 minut.

Warunki współpracy
 • Karykatura na żywo na imprezie:
  Oferta dotyczy udziału karykaturzysty w evencie w czasie do około 6 godzin, uwzględniając krótkie przerwy.
  Karykatura jednej osoby powstaje w czasie ok. 3-5 minut w technice czarno-białej (węgiel rysunkowy lub marker) lub w czasie ok. 8 minut w technice kolorowej (pastele suche). Każda karykatura wykonywana jest na kartce formatu A3. Na imprezy firmowe i wesela polecane są karykatury czarno-białe ze względu na możliwość narysowania większej ilości osób w krótszym czasie (ok. 15 osób na godzinę). Wydarzenia dedykowane dzieciom (np. urodziny, pikniki) polecam technikę kolorową. Kolorowa karykatura wymaga więcej czasu i pracy, jednak dzieci znacznie chętniej wybierają rysunki w tej technice.
  Na jednym rysunku może być narysowana jedna osoba lub para.
  W zależności od wybranej techniki w czasie jednego wieczoru może powstać nawet do 100 karykatur.
  Każdy rysunek jest odpowiednio zabezpieczany, tak aby zaproszeni goście mogli bezpiecznie przetransportować go do domu.
  Miejsce przewidziane dla rysownika powinno być oddalone od parkietu tanecznego, z gniazdkiem 230 v umożliwiającym podłączenie dodatkowego oświetlenia. Do dyspozycji karykaturzysty powinny być zarezerwowane 3 krzesła (dla rysownika i rysowanych gości). Rysownik we własnym zakresie dostarcza sztalugę i tabliczkę z informacją dla gości o możliwości wykonania karykatury.
  Podczas imprezy uczestnicy nie płacą za karykatury, wszelkie należności rozliczane są z osobą zamawiającą karykaturzystę.
  Cena za usługę w wysokości 1200 zł za wieczór jest stała i nie zależna od ilości gości. Należy doliczyć do niej koszt dojazdu (z Poznania w dowolne miejsce Polski, lub poza jej granice) oraz noclegu (organizator może również zapewnić nocleg).
  Dla eventów odbywających się w Poznaniu oraz okolicach (do 30 km) nie będą doliczane koszty noclegu oraz dojazdu.
  Jeśli jesteś zainteresowany, określ termin, w którym planujesz zorganizować event, oraz dokładne miejsce planowanego wydarzenia, a także dane kontaktowe (nr telefonu, mail).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()