Klub Fitness iFitt

Andrychów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Klub Fitness iFitt
Klub Fitness iFitt
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nazywam się Jakub Wenda i jestem licencjonowanym trener personalnym, specjalistą w zakresie dietetyki i zdrowego stylu życia.
Na co dzień prowadzę treningi personalne pomagając moim podopiecznym przejść proces zmiany sylwetki i nawyków żywieniowych.
Pracuje na co dzień z kobietami, które chcą uzyskać atrakcyjną sylwetkę jak również z każdą osobą  która chce wymodelować, wzmocnić swoją ciało.

Kładę ogromny nacisk na to, aby zmiany towarzyszące treningom i żywieniu  nie wprowadzały chaosu w życiu codziennym, dzięki temu osoba jest w stanie zadbać o siebie nie mając wyrzutów sumienia, że zaniedbał inne aspekty swojego codziennego życia.


Mam ogromną satysfakcję z faktu że wpływając na zmianę wyglądu moich podopiecznych wpływa jednocześnie na jakość ich Życia.

Jeżeli czujesz, że mogę pomóc proszę o kontakt w celu umówienia terminu na bezpłatną konsultacje.

Słowa kluczowe: Dieta, dietetyk, odchudzanie, nadwaga, zrzucanie kilogramów, poradnia dietetyczna
Pracownicy
  • Agnieszka Trzaska
    Agnieszka Trzaska

    Część, Nazywam się Agnieszka Trzaska i jestem magistrem fizjoterapii i licencjonowanym trener personalnym. Na co dzień prowadzę treningi personalne w Klubie Fitness iFitt pomagając moim podopiecznym przejść proces zmiany sylwetki i nawyków żywieniowych. Pracuje na co dzień z kobietami, które chcą uzyskać atrakcyjną sylwetkę jak również z każdą osobą która chce wymodelować, wzmocnić swoją ciało. Kładę ogromny nacisk na to, aby zmiany towarzyszące treningom i żywieniu nie wprowadzały chaosu w życiu codziennym, dzięki temu klient jest w stanie zadbać o siebie nie mając wyrzutów sumienia że zaniedbał inne aspekty swojego życia codziennego. Mam ogromną satysfakcję z faktu że wpływając na zmianę wyglądu moich podopiecznych wpływa jednocześnie na jakość ich Życia. Jeżeli czujesz że mogę pomóc Tobie lub twoim bliskim odezwij się teraz w celu umówienia terminu na bezpłatną konsultacje

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()