Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Cyfrowy marketing &design - Koala's

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Koala's
Koala's
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dom produkcyjny specjalizujący się w dostarczaniu cyfrowych kreacji dla biznesu oraz edukacji i rozrywki. Pomagamy firmom skutecznie przekazywać informacje, rozbawiać i angażować widzów z zastosowanie nowoczesnych narzędzi.

Oferujemy

Ilustracje - Tworzymy różnorodne stylistycznie ilustracje oraz materiały graficzne, dostosowane do specyfiki projektu i wymagań zleceniodawcy. Produkujemy reklamy, materiały edukacyjne w tym grafiki do kursów i e-learning’ów. Ilustrujemy książki i gry.

Animacje - W naszym studio animacji opracowujemy angażujące materiały animowane w wielu technikach, od animacji tradycyjnej po nowoczesne rozwiązania łączące wideo i animację. Wykorzystujemy wideo marketing jako skuteczne narzędzie komunikacji.

Projekty internetowe - Wdrażamy nowoczesne landing pages, blogi, wizytówki, portale i sklepy internetowe oraz systemy CRM i marketing automation. Oferujemy zarówno przygotowanie poszczególnych elementów jak i kompleksową realizację projektu.


Znajdź nas na http://www.koalas.pl

Słowa kluczowe: Studio animacji, animacja 3d, animacja komputerowa, tworzenie animacji, animacja, tworzenie animacji 3d, wizualizacje, projektowanie stron internetowych, internetowa wizytówka firmy, ilustracje
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()