Kowalec Sp.z o.o

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kowalec Sp.z o.o
Kowalec Sp.z o.o
Telefon:
732XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem różnego rodzaju witryn internetowych. Obsługujemy zarówno niewielkie punkty usługowe, jak i rozrastające się sklepy posiadające duży asortyment. Dzięki doświadczeniu i wiedzy podpowiadamy, jaki rodzaj strony internetowej będzie optymalny. Specjalizujemy się zarówno w witrynach one page, na których wszystkie informacje zawarte są na jednej podstronie, jak również w tworzeniu rozbudowanych systemów sklepów internetowych z dodatkami wspierającymi sprzedaż czy zarządzanie magazynem. Oferujemy witryny oparte o systemy CMS, posiadające menadżera treści, w których łatwiej dodawać nowe treści oraz edytować wygląd strony. Mowa tu o ogólnodostępnych systemach, jak WordPress oraz Joomla, jak również o programach autorskich, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Tworzymy również strony internetowe pisane w HTML z dodatkowymi kodami CSS PHP.
W zakresie naszych działań są również :pozycjonowanie oraz optymalizacja co wpływa na odwiedzanie witryn przez zainteresowanych.
Pomagamy przy uruchamianiu nowych marek,co za tym idzie opracowujemy i projektujemy :
-logo
-wizytówki
-wspomniane już strony internetowe
-banery
-ulotki

Projektujemy również i konfigurujemy  sieci LAN/WiFi/WAN
• Sieć LAN działa lokalnie. Pozwala połączyć wszystkie komputery w firmie ze sobą, a także obsługiwać drukarki, skanery i inne urządzenia peryferyjne podłączone do sieci.
• Sieci WAN są rozległymi sieciami, które często wykraczają poza miasto, państwo lub nawet cały kontynent. Aktualnie największą siecią tego typu jest Internet.
• Sieć WiFi działa bezprzewodowo, co znacząco ułatwia dostęp do niej z różnych miejsc w biurze. Łatwo także dodać nowe urządzenia do sieci.
• Sieci mieszane. Najczęściej wykorzystuje się rozwiązania mieszane, w których część urządzeń podłączona jest do sieci lokalnej przewodowo, a część za pomocą WiFi. Cała sieć lokalna natomiast podłączona jest w bezpieczny sposób do sieci rozległych, czyli Internetu.

Posiadamy również w swojej ofercie audyt i zabezpieczenie sieci LAN/WiFi w firmach.
Przeprowadzanie regularnych audytów ułatwia wychwycenie wszystkich niedoskonałości, a następnie ich sukcesywne eliminowanie. Po otrzymaniu wyników należy podjąć działania mające na celu pełne zabezpieczenie sieci WiFi oraz LAN. W tym zakresie także służymy pomocą. Podpowiemy, jakie nowe rozwiązania mogą sprawdzić się w danym przypadku. Pomożemy także je wdrożyć i sprawdzić poprawność ich działania.
Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojej sieci LAN oraz WiFi, zaufaj specjalistom. Dzięki nam będziesz mógł doskonalić swoją sieć i zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi do ważnych dla Ciebie danych.
Projektujemy i konfigurujemy serwerownie.
Dobrze działające sieci powinny posiadać również pojemne serwery, na których można przechowywać informacje oraz istotne pliki. Serwerownia jest pomieszczeniem, w którym znaleźć można nie tylko dyski, na których zapisywane są informacje, ale także specjalistyczny sprzęt serwerowy (np. macierze dyskowe) i sieciowy (jak routery i przełączniki).
Konfiguracja serwerowni powinna być wykonana przez specjalistyczną firmę taką, jak Kowalec. Wpływa ona bowiem na szybkość działania serwerów oraz całej sieci. Istotne są również zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem do istotnych danych.
Rozwiązania serwerowe dostosowane mogą być do różnych celów. Dobieramy, projektujemy oraz wdrażamy specjalistyczne systemy do centrali telefonicznych, systemów monitoringu, hostingów czy serwerów plików. Do każdego przeznaczenia proponujemy optymalne rozwiązania oparte o różny sprzęt oraz oprogramowanie. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu zaprojektowane przez nas serwerownie zawsze spełniają oczekiwania naszych klientów.

Projektujemy ponadto usługi serwerowe .
Usługi serwerowe stanowią dziś istotny element praktycznie każdej dużej firmy. Pomagamy dobrać odpowiednie usługi, zaprojektować je w optymalny sposób oraz wdrożyć i upewnić się, że działają prawidłowo. Wśród najczęściej wykorzystywanych usług serwerowych wymienić można:
• Cloud. Serwer w chmurze zapewnia fizyczne bezpieczeństwo danych, ponieważ są one przechowywane w różnych miejscach.
• VPN. Jest to wirtualna sieć prywatna, chroniąca Twoje połączenie z Internetem. Zadbaj o prywatność on-line i poczuj się w pełni bezpieczny.
• Centrale telefoniczne. Dobrze skonfigurowana centrala telefoniczna w znaczący sposób ułatwia kontakt z klientem i pozwala załatwić wiele spraw bez pomocy pracowników.
• Hosting. Usługi hostingowe pozwalają na przetrzymywanie w sieci plików oraz stron internetowych, dzięki czemu dostęp do nich jest zapewniony przez całą dobę.
• Wirtualizacja. Tworzenie wirtualnego środowiska komputerowego, będącego symulacją, co pozwala efektywniej pracować z urządzeniami
Zajmujemy się projektowaniem pod Twoje potrzeby wszystkich wspomnianych usług serwerowych, a także wielu innych. Następnie wdrażamy je w Twojej firmie oraz optymalizujemy, aby działały sprawnie i szybko. Możemy zoptymalizować także istniejące już rozwiązania, jeśli w Twojej ocenie usługi działają zbyt wolno lub pojawiają się błędy.
Prawidłowo skonfigurowane usługi serwerowe mają znaczący wpływ na działanie całego systemy IT w Twojej firmie. Przekłada się to na bardziej efektowne wykorzystanie zasobów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu,pozdrawiamy!

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Zakres działania
20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Prosta strona i sklep internetowy

  Witamy. Bardzo chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Prosimy o szczegóły by móc wycenić projekt i określić czas na realizacje jagoda@kowalec.pl 732-844-606 .

  Do negocjacji
 • zlecę wykonanie strony do rejestracji i prowadzenia salonu urody

  Witamy. Bardzo chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia dla Państwa firmy. Mamy 16 lat doświadczenia w branży IT. Tworzymy nowoczesne strony, które trafiają do potencjalnych klientów. Prosimy o przesłanie specyfikacji, ponieważ potrzebujemy więcej szczegółów by oszacować koszty oraz czas. jagoda@kowalec.pl Pozdrawiamy

  Do negocjacji
 • portal , sklep internetowy

  Witamy. Jesteśmy zainteresowani podjęciem zlecenia. Możemy zacząć od zaraz. Co do terminu realizacji. oraz wyceny...za mało jest podanych szczegółów by to określić. Z tego powodu prosimy o szczegółowe informacje co miałby sklep zawierać. kontakt mailowy : jagoda@kowalec.pl Pozdrawiamy.

  Do negocjacji
 • Budowa i uruchomienie www

  Witam. Zapraszam do współpracy. Bardzo chętnie zajmiemy się stworzeniem strony dla Pana. Proszę o przesłanie szczegółów w celu wyceny projektu. Poniżej, kilka zrealizowanych stron: www.kamienoddzimasa.pl www.koraoddzimasa.pl www.baranowskifinanse.pl www.gabiony.poznan.pl www.skrzynie-sielawa.pl www.eoglaszamy.pl www.lubawka24.pl adres e-mail do kontaktu : jagoda@kowalec.pl Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Zoologiczny sklep internetowy

  Witam. Chętnie podejmiemy się wykonania strony dla Pana. Posiadamy 16 lat doświadczenia w branży IT .Jesteśmy kreatywni, dokładni. Zapewniamy pomoc i opiekę nad zrealizowanym projektem. Nasze portfolio : www.kowalec.pl Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i wyceny projektu. Adres e-mail do kontaktu: jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Strona wizytówka

  Witam. Chętnie podejmiemy się realizacji strony dla Pani i zapraszamy do współpracy Nasze portfolio: www.kowalec.pl adres e-mail do kontaktu : jagoda@kowalec.pl

  1000 zł
  za całość
 • Zlecę napisanie portalu/aplikacji www

  Witam. Chętnie podejmiemy się wykonania zlecenia. Posiadamy 16 lat doświadczenia w branży IT. Jesteśmy kreatywni, dokładni. Nasze portfolio : www.kowalec.pl Prosimy o przesłanie specyfikacji potrzebnej do wyceny jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Stworzenie i wsparcie sklepu internetowego Shoper

  Witam. Zapraszam do współpracy z naszą firmą. Chętnie podejmiemy się stworzenia sklepu dla Państwa i jak najbardziej jesteśmy w stanie to wykonać. W celu dokładnej wyceny potrzebujemy więcej szczegółów które moglibyśmy ustalić mailowo. Podamy tam również jak wygląda sprawa z utrzymaniem. Zapraszam do kontaktu jagoda@kowalec.pl www.kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Stworzenie porównywarki pożyczkowej jak podobne serwisy

  Dzień dobry. Zapraszam do współpracy z naszą firmą. Chętnie podejmiemy się stworzenia tego serwisu dla Państwa. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów i wyceny projektu. Pozdrawiam. www.kowalec.pl jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Prosty sklep na platformie shoper

  Witam,zapraszamy do współpracy. Posiadamy duże doświadczenie,jesteśmy dokładni,kreatywni, zapewniamy wsparcie po wykonaniu projektu. Nasze portfolio : www.kowalec.pl adres e-mail do kontaktu : jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Prosta strona internetowa

  Witam.Chętnie podejmiemy się wykonania tej strony dla Pana. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę. Zapraszamy do współpracy. www.kowalec.pl Adres e-mail Jagoda@kowalec.pl

  2000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie prostego portalu internetowego

  WItam. Jesteśmy zainteresowani wykonaniem niniejszego zlecenia. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów i w celu dokładnej wyceny projektu. Pozdrawiam . www.kowalec.pl e-mail : jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Strona internetowa dla domków letniskowych

  Witam. Chętnie podejmiemy się wykonania tego zlecenia. Zamontowanie na stronie takiej funkcji jak rezerwacja pobytu to żaden problem. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów i wyceny projektu. www.kowalec.pl jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • WYKONANIE STRONY WWW

  Witam. Chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Proszę o kontakt w zawarcia współpracy,jeśli wyraża Pan taką chęć. www.kowalec.pl jagoda@kowalec.pl

  2500 zł
  za całość
 • zlece wykonanie strony internetowej (wizytówki) na wordpress, migracja

  Witam. Chętnie podejmiemy się wykonania niniejszego zlecenia dla Państwa. Proszę o kontakt w celu wyceny i ustalenia szczegółów jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą. Nasze portfolio : www.kowalec.pl adres e-mail : jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie strony HTML

  Witam. Chętnie podejmiemy się wykonania niniejszego zlecenia dla Pana. Proszę o kontakt jeśli jest Pan zainteresowany. Nasze portfolio www.kowalec.pl e-mail do kontaktu : jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Strona wizytówka firmy budowlanej

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się stworzenia strony internetowej dla Pana. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów i wyceny. Pozdrawiamy. www.kowalec.pl Adres e-mail Jagoda@kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Strona internetowa agencji wirtualnego asystenta

  Witam Pana. Chętnie podejmiemy się stworzenia tejże strony. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów projektu. Portfolio www.kowalec.pl Adres e-mail Jagoda@kowalec.pl Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • Budowa strony wordpress w oparciu o szablon

  Witam. Chętnie zajmiemy się tym zleceniem. Do wyceny potrzebujemy więcej szczegółów, przede wszystkim o przesłanie screena jak ma ta strona wyglądać. Pozdrawiam. jagoda@kowalec.pl www.kowalec.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie portalu do kojarzenia osób

  Witam. Chętnie podejmiemy się wykonania takiego portalu. Prosimy o szczegóły jeśli jest Pan zainteresowany. Pozdrawiam. jagoda@kowalec.pl www.kowalec.pl

  Do negocjacji