18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Kreatorpodróży.pl

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kreatorpodróży.pl
Kreatorpodróży.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

NOWY TREND W PODRÓŻOWANIU.
SPERSONALIZOWANE PLANY PODRÓŻY

Marzysz o podróży zaplanowanej według Twoich preferencji? Nie chcesz znów dostosowywać się do grupy i odwiedzać pozycji z przewodników? Nie chcesz przepłacać kupując wycieczki u agentów turystycznych? Marzysz o czymś więcej niż przepełnione turystami plaże i drinki z palemką nad hotelowym basenem? Chcesz przeżyć przygodę, poznać lokalną kulturę, spotkać ludzi, którzy pokażą Ci prawdziwe oblicze miejsca, które odwiedzisz?

Czy nie lepiej byłoby założyć plecak, zatrzymać się na dłużej niż 5 minut, spędzić ten czas po prostu po swojemu? Dla tych, którzy chcą przeżyć przygodę, zobaczyć nieznaną dotąd część świata, a przy tym zaoszczędzić pieniądze, powstał prężnie rozwijający się zagranicą trend FIT – Foreign Independent Tourism (niezależna turystyka zagraniczna). Polega on na zaplanowaniu spersonalizowanego planu podróży według Twoich preferencji. Inaczej mówiąc, to po prostu plan podróży uszyty na miarę.

Aby jednak wybrać się w podróż na własną rękę trzeba nie tylko mieć olbrzymią wiedzę na temat kraju, kultury, zwyczajów, formalności czy chociażby cen tam obowiązujących. Zaplanowanie wymarzonej podróży wymaga przede wszystkim bardzo dużo czasu na sprawdzanie, porównywanie, bookowanie, czytanie poleceń innych itd. Dodatkowo niedoświadczony podróżnik, poprzez swoją niewiedzę, może popaść w tarapaty.

Zaplanowanie podróży na własną rękę to olbrzymie wyzwanie. Dlatego właśnie powstał Kreator Podróży. Stoi za nim grupa globtroterów, którzy podróżowanie mają we krwi. Każdy z nas odwiedził już kilkadziesiąt krajów na różnych kontynentach. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać na odkrywaniu nowych miejsc i poznawaniu różnych kultur i ludzi. Nasze doświadczenie podróżnicze sprawiło, że chyba nie ma już na świecie miejsca, w którym nie czulibyśmy się jak w domu .

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i z przyjemnością zaplanujemy Twoją podróż – dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Zobacz, co znajdziesz w przygotowanych przez nas pakietach na:

www.kreatorpodrozy.pl
FB: www.facebook.com/kreatorpodrozy/

Jeśli masz pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie lub na adres kontakt@kreatorpodrozy.pl

Słowa kluczowe: Biura podróży, biuro podroży, oferty turystyczne, biuro turystyczne, last minute, wycieczki last minute, oferty last minute, wyjazdy last minute, wakacje last minute, last minute all inclusive, wyj
Zakres działania
 • Obsługa klientów z Gdańska

  Obsługa klienta w firmie, obsługa klienta w biurze

 • Biura podróży z Gdańska

  Oferty last minute all inclusive, wycieczki last minute, wakacje last minute, biura podróży, biuro turystyczne, last minute, oferty last minute, oferty turystyczne, wyjazdy last minute, wyjazdy last minute, biuro podroży, last minute all inclusive

 • Wycieczki z Gdańska

  Wycieczki last minute, wczasy last minute, oferty biur podróży, wycieczki zagraniczne

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()