Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Firma Remontowo Budowlana - Krzysztof Dziedzic

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Krzysztof Dziedzic
Krzysztof Dziedzic
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

"Remonty Wykonuje dla Własnej Satysfakcji, a Klienci Mają ze Mną Po Drodze"

Usługi Remontowo - Wykończeniowe :

Firma specjalizuje się w :

- kompleksowym wykonywaniu łazienek,

- zabudowach karton - gips,

- wykonywaniu tynków,

- gładziach gipsowych (także wykonywanie przy użyciu agregatu szpachlarskiego),

- malowaniu (także wykonywanie przy użyciu agregatu malarskiego),

- pracach posadzkarskich,

- wszelkich pracach instalacyjnych (elektryka, hydraulika, itp.).

Podczas realizacji Dzieła firma zapewnia także obsługe logistyczną całej Inwestycji, a zwłaszcza:

-  nieodpłatne wykonywanie szacunkowych wycen robocizny i zapotrzebowania na materiały budowlane,

- nieodpłatne wykonanie projektu łazienki zgodnie z pomysłem Inwestora,

- każdorazowe konsultacje w zakresie wykonywanego Dzieła (osobiście, przez telefon, SMS, e-mail).

Sprzedaż Materiałów Budowlanych :

W trakcie wykonywania Dzieła, firma oferuje sprawdzone i nowoczesne materiały budowlane uznanych producentów w zgrabnych cenach, w cenach lepszych niż w marketach budowlanych, z rabatami.

Nowoczesne i wielofunkcyjne materiały budowlane pozwalają na szybsze przeprowadzanie prac remontowych oraz wykluczają konieczność kupowania dodatkowych materiałów oszczędzając tym samym  pieniądze Inwestora.

Słowa kluczowe: Budowa , zlece , remont, gładzie szpachlowe , malowanie , posadzki , projekt wykonawczy , łazienka , remont kompleksowy, wylewki, płytki , panele podłogowe, gres, elektryka ,odpływ liniowy, zabud
Realizacje
Zdjęcia i grafika (11)
 • Balkon
  Balkon Cena Do 3000 zł
  Najważniejszą czynnością przed układaniem płytek na balkonie jest równe zamontowanie dobrej jakości odokapników oraz poprawne wykonanie hydroizolacji przeciwilgociowej z odpowiednim spadkiem. Te dwa elementy razem z równym ułożeniem płytek są istotne dla efektu końcowego wykonanego balkonu. Firma stostuje sprawdzone odokapniki renomowanego producenta odporne na działanie korozji, zasolenie i wachania temperatury. Do wykonania hydroizolacji przeciwilgociowej stosujemy nowoczesny klej do płytek z funkcją hydroizolacji umożliwiający wykonanie hydroizolacji i ułożenia płytek w jednym cyklu technologicznym metodą "mokre na mokre". Dzięki takiemu podejściu zaoszczedzisz sporo pieniędzy ponieważ nie musisz kupować drogiej hydroizolacji dwuskładnikowej. Również czas realizacji takiego balkonu ulega skróceniu.
 • Łazienka #1 - Przed Remontem
  Łazienka #1 - Przed Remontem Cena Powyżej 5000 zł
  Zdjęcie prezentuje starą łazienkę przed remontem w bloku z wielkiej płyty. Zakres prac obejmował całkowite wyburzenie starej łazienki, wykonanie nowych instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz kanalizacyjnych, wykonanie nowej posadzki, całkowite wyrówanie ścian, budowa sufitu podwieszanego o całkowitej wysokości 2,5 cm, wykonanie płytek ściennych i podłogowych, prace montażowe, sprzątanie i konserwacja Przedstawiona łazienka została wykonana na podstawie projektu sporządzonego dla Inwestora nieodpłatnie zgodnie z jego pomysłem. Do realizacji łazienki zostały użyte nowoczesne i szybkosprawne materiały budowlane, dzięki czemu czas wykonania Dzieła zmniejszył się przeszło o 20 % w porównaniu z użyciem mniej zaawansowanych materiałów budowlanych o wydłużonych okresach dojrzewania i stosowania przerw technologicznych. Ciekawostką jest to, że pomimo małego zapasu miejsca na wykonanie podłogi udało nam się zmieścić odpływ liniowy w posadzce o grubości 6 cm. Z pomocą przyszedł holenderski producent odpływów liniowych wykonujący specjalne odpływy przeznaczone do montażu w miejscach, gdzie panują trudne i niesprzyjające warunki techniczne.
 • Łazienka #2 - Po Remoncie
  Łazienka #2 - Po Remoncie Cena Powyżej 5000 zł
  Ogladają Państwo zdjęcia łazienki o powierzchni około 3 m2 po remoncie w starej kamienicy na Warszawskim Sródmieściu. Plan wykonania remontu obejmował całkowite wyburzenie starej łazienki i zbudowanie nowej zgodnie z projektem Inwestora. Największą trudnością podczas wykonywania tej łazienki okazały się krzywe i popękane ściany wykonane z czerwonej cegły, obsadzone na słabej jakości zaprawie z czasów powojennych, kiedy to miało miejsce odbudowywanie tej kamienicy. Po usunięciu starych płytek i kruchych tynków ściany praktycznie nie spełniały żadnych warunków bezpieczeństwa i nośności, dlatego zapadła decyzja, aby je wyburzyć i wymurować od podstaw. Czas wykonania tej łazienki trwał 4 tygodnie.
 • Łazienka #3 - Nowe Budownictwo Prezentowana na zdjęciu łazienka została wykonana na podstawie projektu udostępnionego przez Inwestora. Na życzenie Inwestora zakres prac obejmował aplikację hydroizolacji przeciwwilgociowej, wykonanie płytek podłogowych i ściennych oraz montaż wanny, lustra i grzejnika. Reszta prac wykończeniowych została wykonana nieodpłatnie przez przyjaciela rodziny. Metraż łazienki to ponad 5 m2, a czas wykonania prac wyniósł 2 tygodnie.
 • Malowanie Mieszkania
  Malowanie Mieszkania Cena Do 3000 zł
  Przed przystąpieniem do prac malarskich przykładamy bardzo dużą uwagę do solidnego zabezpieczenia elementów wyposażenia mieszkania takich jak powierzchnie łazienki, meble, drzwi, okna i futryny, gniazdka odbioru prądu i łączniki oświetlenia, rolety, karnisze, grzejniki, itp. Przygotowanie ścian do malowania zaczynamy od pokrycia wszystkich powierzchni ścian i sufitów farbą gruntującą pod wysokim ćiśnieniem przy uzyciu agregatu malarskiego. Dzięki takiemu podejściu uzyskujemy bardzo dobre pokrycie starego koloru farby i zanieczyszczeń już na etapie gruntowania. Czas gruntowania mieszkania o powierzchni 60 m2 zajmuje średnio 3 godziny. Gruntowanie powierzchni farbą gruntującą pomaga wychwycić defekty powierzchni umożliwiając ich naprawę oraz zmniejsza zużycie farby docelowej zapewniając przy tym bardzo dobre krycie.
Dokumenty i arkusze (3)
 • Spis Treści : 1. Prace Rozbiórkowe 2. Prace Posadzkarskie / Parkieciarskie 3. Prace Murarskie 4. Prace Hydrauliczne / Wodno - Kanalizacyjne 5. Instalacje Elektryczne 6. Prace Tynkarskie 7. Sucha Zabudowa Karton - Gips 8. Prace Glazurnicze 9. Prace Szpachlarskie / Malarskie
 • Znajdziesz tutaj przykładowe prace wykonywane podczas adaptacji lub kapitalnego remontu łazienki
 • Pobierz , Wypełnij i Prześij swoją ankietę na adres freedom.firma@gmail.com Ankieta ułatwi mi przedstawenie szacunkowej wyceny wkonania inwestycji oraz ewentualne przygotowanie projektu wykonawczego
Dyplomy i certyfikaty
 • Uprawnienia Elektryczne SEP do 1 kV

  Posiadam świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające mnie do obsługi, konserwacji, remontów oraz montażu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energie elektryczną o napięciu do 1000 Voltów.

 • Uprawnienia Elektryczne SEP do 1 kV

  Posiadam świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające mnie do obsługi, konserwacji, remontów oraz montażu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzajacych, przetwarzających, przesyłających i zużywajacych energie elektryczną o napięciu do 1000 Voltów.

Sprzęt i wyposażenie
 • Farby Flügger
  Farby Flügger

  Sprawdziłem farby większości producentów i doszedłem do jednego wniosku : Pracuje na sprawdzonych i profesjonalnych farbach firmy Flügger. Dla mnie farby Flügger to zaoszczędzony materiał, czas i profesjonalne wykonanie.

Warunki współpracy
 • Wykonuję prace w oparciu o Umowę o Dzieło.
  Rozliczenie prac i wypłata wynagrodzenia na podstawie obmiaru powykonawczego w oparciu o cennik stanowiący załącznik do Umowy.
  Oferuję sprawdzone materiały budowlane uznanych producentów w zgrabnych cenach, cenach lepszych niż w marketach budowlanych, z RABATAMI !
  Nieodpłatnie wykonuję wstępną wycenę prac remontowych i wykończeniowych.
  Pomagam w sporzadzeniu projektu wykonania Dzieła na piśmie ( Np.: Projekt Łazienki )
  Udzielam nieodpłatnej gwarancji.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()