L-Gold

Płock

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
L-Gold
L-Gold
Telefon:
514XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Sklep internetowy L-Gold.pl prowadzony jest przez firmę Grand B, która działa na rynku od 2006 roku. Specjalizuje się w sprzedaży wyrobów jubilerskich ze złota. Zachowanie standardów jakości zapewniają, że wszelkie produkty to najwyższa jakość biżuterii.
W ofercie sklepu internetowego znajduje się szeroki asortyment nowoczesnej i modnej biżuterii zarówno damskiej, jak i męskiej. W L-Gold.pl znaleźć można łańcuszki, zawieszki, bransoletki, kolczyki, a także pierścionki. Bogaty asortyment biżuterii jest stale poszerzany o nowe wzory. Na specjalne życzenie każdego klienta, podejmujemy się wykonania graweru na biżuterii. Ponadto oferujemy skup złota gwarantując najlepsze ceny.
Nasze biuro obsługi jest stale do dyspozycji dla tych, którzy potrzebują m.in. profesjonalnej porady w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Satysfakcjonujące ceny oraz wysoka jakość biżuterii zagwarantuje pełne zadowolenie każdego klienta.

Słowa kluczowe: Biżuteria damska, biżuteria męska, bransoletki damskie, kolczyki damskie małe, kolczyki damskie wiszące, kolczyki złote używane, łańcuszki damskie, pierścionki damskie złote, pierścionki
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()