Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Luma-Druk

Radomsko

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Luma-Druk
Luma-Druk
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy nowoczesną i uniwersalną drukarnią o szerokich możliwościach produkcyjnych i wysokim standardzie obsługi i jakości. Na rynku działamy od 15 lat. Posiadamy szerokie zaplecze sprzętowe, które pozwala nam realizować zlecenia na miejscu, w ekspresowym tempie i w dobrej cenie. W ofercie posiadamy klasyczną poligrafię - wizytówki, ulotki, katalogi, teczki, pieczątki, druk wielkoformatowy - banery, rollupy, reklama zewnętrzna, ale także gadżety reklamowe i fotoksiążki. Oferujemy również cięcie i grawerowanie laserowe różnego rodzaju materiałów na najwyższej jakości ploterze laserowym.
Nasze możliwości produkcyjne oraz doświadczenie, pozwalają nam na dostarczanie kompletnych rozwiązań w zakresie poligrafii i reklamy dla firm oraz instytucji. Nasz profesjonalizm najlepiej pokazują opinie zadowolonych klientów.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
  • Zegar ze znakowaniem Zegar ścienny 4787206 ze znakowaniem. Nadruk wykonany metodą UV LED full color
  • Torba papierowa z nadrukiem Torba papierowa ekologiczna z uchwytem skręcanym, znakowanie: sitodruk 1 kolor po 1 stronie - logo Zielone Labolatorium.
  • Filiżanka Filiżanka OPTY ze spodkiem z nadrukiem kalka ceramiczna 1 kolor - JYSK
WWW (2)
  • Ico_small_web Jesteśmy nowoczesną i uniwersalną drukarnią o szerokich możliwościach produkcyjnych i wysokim standardzie obsługi i jakości. Posiadamy szerokie zaplecze sprzętowe, które pozwala nam realizować zlecenia na miejscu, w ekspresowym tempie i w dobrej cenie. W ofercie posiadamy klasyczną poligrafię - wizytówki, ulotki, katalogi, teczki, pieczątki, druk wielkoformatowy - banery, rollupy, reklama zewnętrzna, ale także gadżety reklamowe i fotoksiążki. Oferujemy również cięcie i grawerowanie laserowe różnego rodzaju materiałów na najwyższej jakości ploterze laserowym. W Radomsku działamy od 2005 roku współpracując na stałe z najbardziej wymagającymi klientami.
  • Ico_small_web Na rynku istniejemy od 2005 roku. Nasze doświadczenie i możliwości produkcyjne pozwalają nam na dostarczanie kompletnych rozwiązań w zakresie poligrafii i reklamy dla firm i instytucji. Ze względu na duże zainteresowanie naszych Klientów tematyką gadżetów reklamowych, postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność również w tym zakresie. Dobrze wiemy jak ważnym nośnikiem reklamy są upominki z logo własnej firmy, dlatego dołączyliśmy do naszej oferty również tego rodzaju produkty. Posiadamy bogate zaplecze maszynowe oraz wykwalifikowaną kadrę fachowców. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami. Nasze zaangażowanie w każdy projekt, doskonały kontakt z Klientem, konkurencyjne ceny oraz krótki czas realizacji skutkują stale poszerzającym się gronem zadowolonych Klientów. Cały czas się rozwijamy i uzupełniamy naszą stronę o nowe produkty. Jeśli nie znajdą Państwo tego, czego szukają, zachęcamy do kontaktu z LumaGadzety.pl!
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()