Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Sprzęt i usługi IT - M3tech

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
M3tech
M3tech
Telefon:
602XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dostarczamy sprzęt i usługi IT w obszarach:
- Sprzedaż leasing i dzierżawa kserokopiarek i drukarek - także w formie kontraktu serwisowego,
- Optymalizacja kosztów wydruku poprzez wdrożenie wydruku podążającego i aplikacji kontrolującej polityki drukowania w firmie - MPS (Manage Pint Services)
- Sprzedaż i doradztwo w zakresie projektorów dla biznesu i aranżacji sal konferencyjnych,
- Dostawy materiałów eksploatacyjnych w szczególności tonerów i atramentów do drukarek i kserokopiarek,
- Doradztwo, sprzedaż i utrzymanie infrastruktury serwerowej,
- Data Center - kolokacje, backup danych, zdalne ręce itp. Reprezentujemy najnowocześniejsze w Polsce Data Center jako partner biznesowy.

Słowa kluczowe: Kserokopiarka kserokopiarki drukarki komputery serwery skanery projektor projektory data center chmura kamerki ekrany tusze tonery oprogramowanie wynajem drukarek leasing drukarek MPS leasing drukarek
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
 • Sprzedaż i kontrakt serwisowy dla Net Speed Doradziliśmy Klientowi zakup wielofunkcyjnego kolorowego urządzenia marki Xerox. Model Versalink C7030. Dostarczyliśmy, zainstalowaliśmy i opiekujemy się maszyną. Drukarka jest pod stałą opieką ze strony M3tech a Klient nie płaci ani za naprawy ani za tonery. Rozliczamy się w ramach kontraktu serwisowego i jest to bardzo dogodna forma dla Klienta. Na naszej stronie internetowej są referencje, koniecznie zobacz.
 • Referencje FC Port
  Referencje FC Port Cena Powyżej 5000 zł
  Kolejny zadowolony Klient - dziękujemy! FC Port ma całą flotę urządzeń dostarczoną przez nas w ramach optymalizacji kosztów. Odwiedziliśmy Klienta i wiedząc już jakie ma potrzeby zaproponowaliśmy zmiany i relokacje urządzeń. Teraz ma mniej drukarek ale bardziej wydajne i o większych możliwościach. Wszystko spięte kontraktem serwisowym i rozliczane per "klik" czyli za wydruk. Płaci tylko za prąd, papier i faktycznie zrealizowane wydruki. Wszystkie kłopoty czyli naprawy, tonery i utrzymanie oprogramowania zgodnego z RODO są po stronie M3Tech.
 • Referencje Net Speed
  Referencje Net Speed Cena Powyżej 5000 zł
  Powyżej opis projektu.
WWW (1)
Pracownicy
 • Marek Zbarachewicz
  Marek Zbarachewicz

  Serdecznie zapraszam do kontaktu, Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze urządzeń i usług IT. Zanim zająłem się własną działalnością, pracowałem w technologicznych korporacjach i w polskich wiodących firmach dostarczających zaawansowane usługi. Jeśli sam nie będę w stanie pomóc, skieruję Państwa do kolegów specjalizujących się w innych niż moja dziedzinach IT.

Dyplomy i certyfikaty
 • Nagroda za najlepszą usługę wydruku - MPS

  Jako dyrektor handlowy firmy Proxer odebrałem od prezesa Xeroxa pierwszą nagrodę za najlepszą usługę wydruku. To ogromny zaszczyt i efekt ciężkiej pracy całego zespołu. Doświadczenie z tamtych lat przekładam na codzienną pracę z klientami i pomagam w organizowaniu środowiska wydruku.

Aktualności
 • Wygrany przetarg na dzierżawę urządzeń dla Polskiej Grupy Zbrojeniowej spółki ZURAD Sp. z o.o. (sierpień 2020)

  Wygraliśmy postępowanie w ramach optymalizacji środowiska wydruku i zastąpienia małych drukarek nabiurkowych, większymi maszynami korytarzowymi. Integralną częścią wdrożenia jest oprócz kontraktu serwisowego także wdrożenie i utrzymanie oprogramowania Document Capture Pro, wspierającego proces skanowania.

Warunki współpracy
 • Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują urządzeń i usług z obszaru IT.
  Drukarki, skanery, komputery, serwery - bez względu na ilość potrzebnych urządzeń prosimy o kontakt z nami. Doradzimy, dostarczymy, zainstalujemy i zaopiekujemy się sprzętem.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()