18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

MAGES Michał Jendraszczyk

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MAGES Michał Jendraszczyk
MAGES Michał Jendraszczyk
Telefon:
794XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

STRONA INTERNETOWA - WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY

Dobrze wykonana strona internetowa kreuje pozytywnie Twój wizerunek w Internecie. Warto więc zadbać o jej profesjonalne wykonanie bez względu na jej charakter. Prowadząc biznes strona internetowa, pod którą się identyfikujesz powinna na siebie zarabiać! Jej realizacja to w końcu inwtestycja, a celem każdej z inwestycji są w przyszłości zyski, nowi klienci, zamówienia. Od Ciebie zależy czy ma być to zwykła strona informacyjna, czy bardziej zaawansowana skierowana na rynki międzynarodowe z nieszablonowymi funkcjonalnościami. Ty wyznaczasz kierunek, my go realizujemy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze realizacje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających.SKLEP INTERNETOWY SZYTY NA MIARĘ

Prowadzenie własnego sklepu internetowego to nie lada wyzwanie. Zanim zaczniesz odpowiadać na niekończące się pytania klientów (uwierz, coś o tym wiemy), należy zadbać o aspekty techniczne Twojego sklepu. Dlaczego my? Mamy doświadczenie w prowadzeniu stron, blogów oraz sklepów internetowych. Uczyliśmy się na własnych błędach, Ty nie musisz! Stworzymy dedykowany sklep internetowy na miarę Twoich potrzeb. Duży biznes wymaga zdecydowanie szerszego wachlarza rozwiązań, niż mała firma. Nie wymagamy od Ciebie abonamentu, długoterminowych umów generujących długoterminowe zobowiązania. Działamy elastycznie według strategii która jest dla Ciebie najbardziej opłacalna !

Dedykowane moduły PrestaShop

Przygotowany na miarę szablon oraz miła dla oka grafika to tylko połowa sukcesu. Dobrą stronę internetową wyróżniają dwie cechy. Po pierwsze, ma nie irytować administratora, a po drugie, ma nie irytować odbiorców. Kliencie, kojarzysz ten moment, kiedy zamawiasz wymarzony produkt i czekasz na informację o wysyłce, a zamiast tego otrzymujesz telefon ze sklepu, bo “produkty się wyprzedały, mieliśmy niezaktualizowane stany magazynowe”? A Ty, administratorze sklepu, musiałeś kiedyś kopiować wszystkie zdjęcia i opisy produktów od nowego dostawcy, bo jakoś nikt nie wpadł na pomysł wdrożenia integratora?

Wykorzystaj szerokie możliwości modułów PrestaShop i poszerz swój sklep internetowy o nowe funkcjonalności, które napiszemy na Twoje życzenie. Niestandardowe rozwiązania dadzą Ci to, czego inni nie mają!

Słowa kluczowe: Programowanie php, programiści php, programista php, programowanie na zamówienie php, pisanie programów php, prestashop, moduły, api, allegro, erp, laravel, dedykowane, aplikacje, integracje, rest
Pracownicy
  • Michał Jendraszczyk
    Michał Jendraszczyk

    Zawodowo realizuję strony oraz dedykowane aplikacje internetowe z wykorzystaniem PHP 7 w tym sklepy internetowe. Zwolennik rozwiązań typu open souruce. Hobbistycznie podróżnik :)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()