Magiczny Pazur

Stalowa Wola

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Magiczny Pazur
Magiczny Pazur
Telefon:
888XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Magiczny Pazur to kreatywna agencja marketingowa, kierująca usługi głównie do małych i średnich przedsiębiorstw zlokalizowanych w całej Polsce.Kilometry nas nie ograniczają! A już na pewno nie ogranicza nas wyobraźnia.

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem, a w naszym słowniku brakuje takich sformułowań jak „nie da się”, „to niemożliwe” czy „nic nie da się z tym zrobić”. Działamy dobrze, ale przede wszystkim skutecznie i efektywnie! A praca to po prostu nasza pasja, którą lubimy zarażać innych.

Oferujemy nie tylko obsługę firmy pod kątem marketingu i reklamy w sieci, ale także wszelakie projekty graficzne (nasz grafik wyczaruje dla Ciebie fantastyczne logo, projekty wizytówek, plakatów, kalendarzy, katalogów, grafik do wykorzystania na stronach internetowych i portalach społecznościowych) oraz tworzenie nowoczesnych stron internetowych, wraz z pozycjonowaniem i gwarancją wejść potencjalnych klientów.

Mamy na swoim koncie wiele naprawdę fajnych realizacji dla firm z różnych branż, dlatego nasi klienci mogą liczyć na doświadczenie i profesjonalne podejście na każdym etapie działań.

Słowa kluczowe: Grafika, grafika 3d, tworzenie grafiki, graficy komputerowi, projektowanie graficzne, projektowanie ulotek, projektowanie loga, identyfikacja wizualna, tworzenie stron www, marketing, facebook
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • Wizytówki
  Wizytówki Cena Do 300 zł
  Projekt wizytówek dla branży kosmetycznej.
 • Logo
  Logo Cena Do 500 zł
  Projekt logo dla branży edukacyjnej.
WWW (6)
 • Ico_small_web
  http://martapaterek.pl/ Cena Do 2000 zł
  Responsywna strona internetowa coacha języka angielskiego. Strona składa się z 6 zakładek, mapy dojazdu, formularza kontaktowego oraz bloga.
 • Ico_small_web Strona internetowa stalowowolskiego Zakładu Administracji Budynków. Składa się z 5 zakładek, w tym mapy dojazdu i formularza kontaktowego.
 • Ico_small_web
  http://jubiler-rubin.pl/ Cena Do 2000 zł
  Responsywna strona internetowa lokalnego jubilera. Składa się z 9 zakładek, w tym rozbudowanej galerii zdjęciowej produktów, formularza kontaktowego i mapy dojazdu.
 • Ico_small_web
  http://paulinakoziol.pl/ Cena Do 2000 zł
  Strona internetowa kancelarii adwokackiej, składająca się z 6 zakładek, w tym formularza kontaktowego i mapy dojazdu.
 • Ico_small_web
  http://admed.tarnobrzeg.pl/ Cena Do 2000 zł
  Strona internetowa centrum rehabilitacyjnego, składająca się z 5 zakładek, w tym formularza kontaktowego i mapy dojazdu.
Pracownicy
 • Mateusz Sztaba
  Mateusz Sztaba

  Mateusz zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz wszelkimi projektami graficznymi.

 • Patryk Olszowy
  Patryk Olszowy

  Patryk jest typowym ogarniaczem. Zajmuje się m.in. sprawami finansowymi i obsługą klientów.

 • Joanna Nalepa
  Joanna Nalepa

  Asia zajmuje się marketingiem i social mediami, szczególnie lubi Facebooka.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()