ENTIVA Studio - Małgorzata Górska

Pruszków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Małgorzata Górska
Małgorzata Górska
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

ENTIVA Studio - łączymy tradycję z nowoczesnością

Dostarczamy usługi w zakresie aranżacji wnętrz i ogrodów. Posiadamy w ofercie projekty koncepcyjne i kompleksowe, wizualizacje 3D, doradztwo oraz szereg usług towarzyszących. Prowadzimy projekty na terenie całego kraju, również zdalnie.

Przedstawiona galeria pokazuje wycinek naszych prac - różne pomieszczenia, różne style, różna kolorystyka.
Więcej na stronie www.entivastudio.pl .

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Słowa kluczowe: Wizualizacje, projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, architekt wnętrz, projektant wnętrz, architektura wnętrz, architektura ogrodów, projekt ogrodu, projektant ogrodu, projekt tarasu, projekt
Realizacje
Zdjęcia i grafika (13)
Dokumenty i arkusze (6)
Umiejętności
 • projektowanie wnętrz - doświadczenie ponad 10 lat

  Ekspert (12 lat)

Doświadczenie
 • ENTIVA Studio (styczeń 2011 - obecnie)

  Właściciel - Projektant: projekty graficzne, rysunki wykonawcze, dobór wyposażenia wnętrz i ogrodów, doradztwo, wizualizacje 3D, zestawienia i kosztorysy, nadzór autorski, współpraca z dostawcami i wykonawcami, nadzorowanie zamówień

 • freelancer - umowy o dzieło (kwiecień 2007 - grudzień 2010)

  Projektant wnętrz: projekty koncepcyjne, dobór wyposażenia wnętrz i ogrodów, doradztwo, wizualizacje 3D, zakupy z Klientem

Edukacja
 • SGGW - Projekt ogrodu z domem rodzinnym (styczeń 2008 - grudzień 2008)

  Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu - studia podyplomowe

 • Studio ARCHIDA - staż projektowy w obszarze architektury wnętrz (styczeń 2007 - kwiecień 2008)

  Architektura Wnętrz - studia podyplomowe

Warunki współpracy
 • Czas trwania projektu zależny jest od wybranego zakresu prac oraz dostępności Klienta względem decyzji czy rozmów. Małe projekty np. projekt łązienki, zamykają się z reguły w terminie 2 tygodni. Projekty bardziej rozbudowane to kwestia kilku lub kilkunastu tygodni - realizowane są etapami:

  ETAP 0 - INWENTARYZACJA
  Na tym etapie dokonujemy pomiarów lokalu (jeśli jest to możliwe), odbieramy od Klienta niezbędną dokumentację (plany lokalu) oraz omawiamy oczekiwania stylistyczne i funkcjonalne - przydają się tu przykłady z Internetu czy gazet, wybrane już przez Klienta produkty.

  ETAP I - PLAN FUNKCJONALNY
  Na podstawie wcześniejszych rozmów przygotowujemy plan lokalu w 2-3 wersjach pokazujący ustawienie mebli i sprzętów oraz zmiany w układzie ścian. Dodatkowo omawiamy już założenia stylistyczne - kolorystykę, materiały, wybrane elementy aranżacyjne.

  ETAP II - PROJEKT KONCEPCYJNY
  Na bazie wybranego projektu funkcjonalnego (dopracowanego po uwagach z etapu I) wybieramy elementy wnętrza i przygotowujemy wizualizacje 3D. Często w ramach tego etapu realizujemy wspólny dzień w sklepach z wyposażeniem wnętrz, aby zaprezentować dokonane wybory i upewnić się co do wyborów Klienta. Wizualizacje 3D podlegają dalszym korektom.

  ETAP III - PROJEKT WYKONAWCZY
  Po akceptacji zaproponowanej aranżacji (wizualizacje 3D, wyposażenia) przystępujemy do rysunków wykonawczych czyli schematów punktów elektrycznych, wymiarowania zabudowy meblowej, projektu technicznego łazienek, itp. To wszystko składa się na całość dokumentacji, którą przekazujemy Klientowi.

  Istnieje możliwość zamówienia nadzoru wykonawczego lub usług towarzyszących (szczegóły w usłudze PROJEKT WNĘTRZA).

  Etapy, o których wspominamy zgrywają się z etapami płatności - całościowa kwota za projekt jest więc rozłożona w czasie i nie stanowi jednorazowego dużego obciążenia budżetu.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
 • Projekt wnętrz dla mieszkania 72 m2

  Dzień dobry, jeśli rozważa Pani również zdalne wykonanie projektu to chętnie prześlę szczegóły oferty i portfolio. Wykonywaliśmy już projekty zdalne np. w Olecku i Nowym Sączu. Mamy 12 letnie doświadczenie potwierdzone rekomendacjami np w google. Proszę o podanie adresu e-mail do przesłania informacji - mój adres: biuro@entivastudio.pl Pozdrawiam, Małgorzata Górska

  Do negocjacji