Marcin Owczarek

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marcin Owczarek
Marcin Owczarek
Telefon:
530XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Do wynajęcia Luksusowe auto Lexus LS430. Jest to najwyższy model tej japońskiej marki, którym Lexus podbił Amerykański rynek aut luksusowych. Auto wyróżnia się na tle konkurencji (BMW 7, Audi A8, Jaguar XJ, Mercedes S) przede wszystkim ciszą i komfortem oraz ilością miejsca dla pasażerów. Na biegu jałowym poziom hałasu wynosi rekordowo niskie 36 dB! Pod maską silnik V8 o pojemności 4300ccm oraz mocy 282KM.

Auto wyposażone jest w pneumatyczne zawieszenie, elektrycznie regulowane fotele przednie oraz tylne, masaże tylnej kanapy, rolety przeciwsłoneczne, niezależną klimatyzację dla pasażerów z tyłu, lodówkę w oparciu tylnej kanapy, elektrycznie domykane drzwi, premium audio system marki MarkLevinson, dodatki z prawdziwego drewna orzechowego, wysokiej klasy tapicerkę skórzaną z aniliną, szyby z filtrem UV i wiele innych. Wszystko po to by zapewnić pasażerom jak największy komfort i wygodę. Auto w najbogatszej wersji President- czyli w pakiecie dedykowanym dla osób podróżujących na tylnej kanapie.
Auto jest 5 osobowe- po złożeniu podłokietnika z tyłu może podróżować wygodnie 3 osoby.

Auto do wynajęcia oczywiście z kierowcą. Cena za usługę to 5h w limicie do 100km to 300zł bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów. Auto jest podstawiane na umówioną godzinę posprzątane i czyste.

Możliwość dojazdu na terenie woj. Mazowieckiego.

Słowa kluczowe: Motoryzacja, usługi motoryzacyjne, transport, usługi transportowe, kierowcy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()