Polska-Anglia-Polska - Margo-Trans-Podkarpacie Małgorzata Żak

Nisko

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Margo-Trans-Podkarpacie Małgorzata Żak
Margo-Trans-Podkarpacie Małgorzata Żak
Telefon:
004XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Margo-Trans-Podkarpacie utrzymujemy regularne linie na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia- Anglia w obu kierunkach.
Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę tak, aby dostosować ją do oczekiwań klientów. W zakresie naszej działalności mieści się m. in. transport palet,mebli,motocykli,quadów,m ateriałów budowlanych,paczek,nadbagażu lotniczego itp. oraz realizujemy kompleksowe przeprowadzki.
Zapewniamy:
- najniższe ceny na rynku,
- dowóz pod wskazany adres,
- odbiór przesyłek z miejsca zamieszkania,
- życzliwą i profesjonalną obsługę,
- wysoką jakość usług
-ubezpieczenie mienia na czas transportu
W naszym zespole pracują ludzie godni zaufania, w tym przede wszystkim doświadczeni kierowcy. Każdy z nich doskonale zna trasy, po których jeździ, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że powierzone mienie bezpiecznie dojedzie do celu. Przewozy wykonujemy nowoczesnymi busami, spełniającymi wszystkie normy i standardy przepisów przewozowych w Polsce i UE.

Słowa kluczowe: Transport Polska-Anglia-Polska,Paczki do Angli,Przeprowadzki Polska-Anglia-Polska,transport miedzynarodowy,kurier do Angli.Paczki do Holandi,przeprowadzki miedzynarodowe,transport do Niemiec,Transpor
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Nasza firma transportowa realizuje takie zlecenia, jak transport międzynarodowy na terenie całej Europy, jak również transport krajowy oraz transport motocykli i ładunków o ciężarze od 3,5 tony do 24 ton. Nasze usługi transportowe są na najwyższym poziomie, co zapewnia pełną satysfakcję klientowi, a także gwarantuje, że jego zlecenie zostanie wykonane z najwyższa dbałością. Każdy powierzony do transportu ładunek jest objęty ubezpieczeniem przewoźnika, tak zwaną „polisą OCP”. Realizujemy oprócz transportu drobnicowego, także przewóz motocykli. Doświadczeni kierowcy Margo-Trans dojadą w ustalonym terminie we wszelkie miejsca znajdujące się w Europie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz staramy się spełnić jego oczekiwania. W Naszej ofercie znajdą Państwo auta dostawcze, ciężarowe oraz pojazdy specjalistyczne. Jeżeli potrzebują Państwo firmy transportowe, które zapewniają najwyższą jakość usług, zapraszamy do kontaktu w celu wyceny transportu drogą e-mailową lub telefoniczną.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()