Mateusz Ratyński

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mateusz Ratyński
Mateusz Ratyński
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Oferuję pomoc profesjonalnego Trenera Osobistego, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu treningu, jak i w zdrowym żywieniu.
Zdecydowanie najbardziej interesuje mnie kwestia budowania i kształtowania sylwetki mając jednocześnie na uwadze wszelkie zdrowotne aspekty tego procesu. Jednak, jak często można usłyszeć, to dieta jest w większości odpowiedzialna za to jak wygląda nasze ciało, jaki jest stan naszego zdrowia oraz jak się czujemy. Dlatego przykładam ogrom uwagi do dopasowania odpowiedniego żywienia, które jest kluczem do zmian które nadejdą.

Słowa kluczowe: Trener, trening, trening personalny, dieta, dietetyk, odchudzanie, nadwaga, zrzucanie kilogramów, poradnia dietetyczna
Umiejętności
 • Treningi Personalne

  Ekspert (2 lata)

 • Plany Treningowe

  Ekspert (5 lat)

 • Plany żywieniowe

  Ekspert (5 lat)

Doświadczenie
 • Fitness Club S4 (czerwiec 2017 - grudzień 2017)

  Trener Personalny/Doradca Żywieniowy: Udzielanie porad treningowych, korygowanie błędów ćwiczących, dbanie o dobrą atmosferę, prowadzenie treningów personalnych, rozpisywanie planów treningowych oraz dietetycznych.

 • Trener Personalny/Doradca Żywieniowy (Freelancer) (styczeń 2018 - obecnie)

  Trener Personalny/Doradca Żywienowy: Treningi personalne z grupą podopiecznych, rozpisywanie planów dietetycznych i treningowych, wstępna interpretacja badań krwi, pomoc dietetyczna przy zaburzeniach metabolicznych, coaching online.

Edukacja
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (październik 2019 - obecnie)

  Dietetyka - licencjackie

Dyplomy i certyfikaty
Osiągnięcia
 • Przemiany moich podopiecznych (styczeń 2018)

  Od Stycznia 2018, moimi najcenniejszymi osiągnięciami są przemiany moich podopiecznych.
  Poprawa ich sylwetki, samopoczucia i stanu zdrowia, jest dla mnie ogromnych sukcesem, ponieważ mam realny wpływ na zmianę poziomu życia innych ludzi.

Warunki współpracy
 • 1. Przed rozpoczęciem pierwszego treningu, przeprowadzana jest szczegółowa ankieta mająca na celu określić poziom wytrenowania klienta, stan zdrowia oraz oczekiwania i preferencje.

  2. Przed rozpoczęciem pierwszej sesji treningowej, wykonujemy trening próbny dzięki któremu dowiesz się jak pracuje podczas treningu, oraz ustalimy szczegóły i oczekiwania co do współpracy.

  3. Każdy pakiet treningowy jest do zrealizowania w ciągu 30 dni.

  4. Trening personalny można przełożyć lub odwołać maksymalnie 24 godziny przed umówionym terminem.

  5. Treningi personalne są przeprowadzane na siłowni Gym Corner ( Stare Club S4 Fitness ) przy ulicy Nowogrodzkiej 50/54.

  6. Każdy trening trwa od 60 do 90 minut.

  7. Przy pakietach treningowych masz dodatkowo gotowy plan treningowy i plan dietetyczny oraz kontakt mailowy/telefoniczny ze mną.

  8. Zastrzegam sobie prawo do odmowy kontynuowania współpracy jeśli podopieczny nie stosuje się do wytycznych.

  9. W przypadku zakończenia współpracy, informację taka należy przekazać na początku ostatniego pakietu - czyli miesiąc przed.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()