Wszyscy mamy swoje maski - Michał Toman

Rzeszów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Michał Toman
Michał Toman
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam Państwa,
dysponuję doświadczeniem w zakresie prowadzenia działalności i rozumiem przez to kontakt z różnymi podmiotami, urzędami, przedsiębiorstwami i klientami. Charakter pracy agenta ubezpieczeniowego (marketing szeptany, polecenia, organizacja pracy, punktualność i determinacja) oraz specjalisty obsługi klienta w instytucji finansowej (rozwiązywanie typowych problemów i wątpliwości klienta indywidualnego, praca z trudnymi emocjami, cross selling, techniki sprzedaży) pozwoliły mi zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi klienta, obsługi zaplecza firmy, zaradności i zdolności do podejmowania decyzji.

Słowa kluczowe: Wprowadzanie danych, wpisywanie danych, uzupełnianie baz danych, przepisywanie, transkrypcja, matematyka, obsługa klienta, niemiecki, teksty, biuro, pisma, firma
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (3)
 • Wystawienie 10 przedmiotow na allegro

  Dzień dobry, chętnie podejmę zlecenie. Zapraszam do kontaktu.

  500 zł
  za całość
 • Poszukiwanie Ofert pracy

  Czy jako przedsiębiorca zależy Panu na jakości wykonania - czyli znalezieniu stanowiska - czy na tym zeby było tanio. Ja nie pracuję za półdarmo dlatego proponuję za tą usługę 2000 zł za całość - na takiami stanowisku szybko Pan to odrobi ten koszt. 16 godzin to jest żart - w takim czasie to nie będzie wykonane dobrze. Nie będę wyceniał pojedynczo - albo robię to zlecenie całe albo w ogóle. Przed zabraniem się do pracy muszę z Panem porozmawiać - dowiedzieć się czegoś o Panu, nie zciekawości ale dlatego że jest to potrzebne do wykonania zlecenia na zadowalającym poziomie.

  2000 zł
  za całość
 • Zlecę napisanie opisów nieruchomości na portale ogłoszeniowe

  Elegancki i dyspozycyjny, 30 letni facet w Rzeszowie. Dzielnica starego miasta, ciesząca się dużym powodzeniem od lat. Zleceniobiorca dla firmy i osoby prywatnej. Doświadczenie klasy premium ,niedawno odświeżone. Zleceniobiorca otwarty, dobrze zorganizowany i pilny. Wokół dużo ciekawych ludzi. Do dyspozycji są doświadczenia z prowadzenia własnej działalności, obsługi klienta, techniki sprzedaży, obowiązkowość i terminowość, biegłość w odnalezieniu się w potrzebach klientów i znajomość rynku. P.S. Daję dobrze wykonaną usługę i cenię ją na 20 zł od ogłoszenia. Jestem otwarty na negocjacje i zapraszam do kontaktu.

  3000 zł
  za całość