Informujemy, że od dniach 07.10.2022 r. godz. 20:00 - 09.10.2022 r. godz. 20:00 w związku z planowanymi pracami technicznymi serwis Oferia.pl będzie niedostępny. Za utrudnienia przepraszamy.

Mikołaj Wieczorek

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mikołaj Wieczorek
Mikołaj Wieczorek
Telefon:
732XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma Konkret Instalacje Mikołaj Wieczorek zajmuje się kompleksowym wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami nieruchomości, projektowaniem i wykonawstwem ogrodów i ogrodzeń, wykonawstwem instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych, usługami brukarskimi, robotami ziemnymi, itp. Usługi wykonujemy na terenie Poznania oraz okolic.

W przeszłości współpracowaliśmy między innymi z firmami Tech-Sol i Twins Electric z Poznania. Zdobyta  wiedza i kilkuletnie doświadczenie pozwalają nam podejmować się zarówno inwestycji komercyjnych, jak i zleceń indywidualnych. Każde wykonujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem.

W ramach usług zapewnimy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich produktów. Sami również korzystamy z narzędzi oraz materiałów budowlanych najlepszych producentów, a co najważniejsze naprawdę lubimy swoją pracę.

Wysoka jakość w przystępnych cenach – tak mówią o naszych usługach klienci.

Zapraszam do współpracy
Mikołaj Wieczorek

Słowa kluczowe: Ogólnobudowlane, remontowe, remont, budowa, usługi brukarskie, ogrody, wykonawstwo, instalacje elektryczne, elektryk, hydraulika, hydraulik, pneumatyka, ogrodzenia, roboty ziemne, projekty ogrodów
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)