18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

MinisterstwoReklamy.pl

Zabrze

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MinisterstwoReklamy.pl
MinisterstwoReklamy.pl
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Od ponad 10 lat, świadczymy kompleksowe usługi z zakres marketingu Internetowego.

Naszą załogę stanowią zawodowcy z zakresu marketingu Internetowego, programowania, grafiki i copywritingu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, znajomości branży oraz zaangażowaniu i pasji, oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Nasze kompleksowe usługi obejmują szeroki zakres związany z działalnością firmy w Internecie, poczynając od obmyślenia brandingu, logo, dalszej identyfikacji firmowej przez domenę, hosting, budowę strony internetowej, po plany i realizację strategii marketingowych i specjalistycznych form reklamy w Internecie.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe, optymalizacja, SEO, Ads, pozycjonowanie, SEM, remarketing
Realizacje
WWW (1)
Pracownicy
 • Łukasz Preś
  Łukasz Preś

  Łukasz sprawnie kieruje naszą agencją i czuwają nad profesjonalnym przebiegiem realizacji wszystkich projektów. Zajmuje się obsługą klientów oraz marketingiem.

 • Marcin Morcinek
  Marcin Morcinek

  Marcin sprawnie kieruje naszą agencją i czuwa nad profesjonalnym przebiegiem realizacji wszystkich projektów. Zajmuje się obsługą klientów oraz marketingiem.

 • Adriana Wrochna
  Adriana Wrochna

  Adriana sprawnie kieruje naszą agencją i czuwa nad profesjonalnym przebiegiem realizacji wszystkich projektów. Zajmuje się obsługą klientów oraz prowadzeniem kampanii marketingowych.

 • Joanna Otręba
  Joanna Otręba

  Asia profesjonalnie zajmuje się formalnościami, fakturami, przepływem dokumentów, obsługą i organizacją biura.

 • Marcel Huniak
  Marcel Huniak

  Marcel służy radą w kwestii marketingu w Internecie oraz zajmuje się profesjonalnym kontaktem z odbiorcami naszych usług, dla których dobiera najbardziej dogodną ofertę. Jego rolą jest budowanie trwałych relacji i przeprowadzanie jak najlepiej kwestii formalnych związanymi ze współpracą usługodawca - klient.

 • Paweł Linard
  Paweł Linard

  Paweł kreatywnie i starannie projektuje strony i sklepy internetowe. Zajmuje się tworzeniem wszelkich kreacji graficznych na potrzeby działań w sieci oraz druku.

 • Stanisław Palica
  Stanisław Palica

  Stanisław profesjonalnie zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz skomplikowanymi projektami programistycznymi. Planuje oraz wdrażają optymalizację SEO.

 • Łukasz Nowak
  Łukasz Nowak

  Łukasz niezawodnie zajmuje się najszybszym hostingiem, domenami oraz optymalizacją.

 • Patrycja Pallek
  Patrycja Pallek

  Patrycja uważnie zajmuje się formalnościami, fakturami, przepływem dokumentów, obsługą i organizacją biura.

 • Daniel Wiński
  Daniel Wiński

  Daniel służy radą w kwestii marketingu w Internecie oraz zajmuje się profesjonalnym kontaktem z odbiorcami naszych usług, dla których dobiera najbardziej dogodną ofertę. Jego rolą jest budowanie trwałych relacji i przeprowadzanie jak najlepiej kwestii formalnych związanymi ze współpracą usługodawca - klient.

 • Anna Palica
  Anna Palica

  Anna profesjonalnie zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz skomplikowanymi projektami programistycznymi. Planuje oraz wdraża optymalizację SEO.

 • Mikołaj Paszko
  Mikołaj Paszko

  Mikołaj zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych kampanii marketingowych dla naszych klientów.

 • Marcin Antończak
  Marcin Antończak

  Marcin kreatywnie i starannie projektuje strony i sklepy internetowe. Zajmuje się tworzeniem wszelkich kreacji graficznych na potrzeby działań w sieci oraz druku.

 • Rafał Kwieciński
  Rafał Kwieciński

  Rafał specjalizuje się w marketingu tworząc dla naszych klientów kampanie reklamowe Google Ads oraz analizuje dane w Google Analytics.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()