Robimy jak dla siebie!!! - MK Instalacje Maciej Posiak

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MK Instalacje Maciej Posiak
MK Instalacje Maciej Posiak
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Założeniem firmy jest obniżanie do możliwego minimum kosztów eksploatacji budynków nowych jak i istniejacych.
Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania z wykorzystaniem ekologicznych źródeł ciepła. Naszym celem jest łączenie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz ciepło geotermalne.
Należy pamięć, że budowa domu to dopiero początek wydatków, koszt eksploatacji budynku w pierwszych 10 latach potrafi pochłąnąć 10-20% wartości nieruchomości. Tych kosztów można łatwo uniknąć, budując energooszczędnie, minimalny wzrost kosztów inwestycji pozowli uniknąć kosztownych wydatków eksploatacyjnych.

Naszą misja jest zapewnienie komfortu użytkowania budynku nie tylko finansowego, ale i zapewnienia najbardziej przyjaznych warunków do życia i odpoczynku.
Dlatego też oferujemy kompleksowe wykonywanie wszystkich instalacji wewnętrznych w budynkach, od kanalizacji, po systemy bezpieczeństwa i automatykę budynkową.

Oferujemy również budowę pasywnych domów w technologii szkieletowej - pod klucz lub w stanie deweloperskim.

Słowa kluczowe: Pompy ciepła, klimatyzacja, rekuperacja, elektryka, ogrzewanie podłogowe, instalacje wod-kan, instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, fotowoltaika
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()