18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Monika Siwczyńska

Kęty

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Monika Siwczyńska
Monika Siwczyńska
Telefon:
531XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
3 Maja, 48B/2
32-650

Kęty

Podgląd

Zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem treści wraz z pomocami graficznymi od 6 lat. Posiadam wykształcenie wyższe, jestem osobą doświadczoną, terminową, potrafiącą pisać zgodnie z wymaganym językiem, słowami kluczowymi. Pracowałam dla klientów w branży sportowej, odzieżowej, fotograficznej, budowlanej, obuwniczej, księgowości oraz wielu innych (takich jak 4f, PSB, Foto4u, Dobre Lupy, Ogniochron oraz wielu innych). Przygotowywałam zarówno profesjonalne artykuły, jak i opisy na strony internetowe - styl wypowiedzi jest przygotowany według oczekiwań Klienta - bardziej emocjonalny lub skupiony na danych, parametrach, w profesjonalnym tonie. Moim atutem jest znajomość SEO, a także umiejętności graficzne - potrafię tworzyć profesjonalne infografiki wspomagające tekst. Zajmuję się także projektowaniem graficznym, dlatego mogę przygotować e-book nie tylko pod kątem treści ale także grafiki.

Dodatkowe informacje: umiejętność jasnego przekazywania treści, lekkie pióro; umiejętność stosowania w pisanych tekstach zasad SEO; umiejętność i doświadczenie w pisaniu artykułów w wielu branżach; umiejętność i doświadczenie w przygotowywaniu informacji prasowych, instrukcji i poradników; doświadczenie w przygotowywaniu contentu na strony www (w tym landing page i strony produktowe); umiejętność przygotowywania angażujących tekstów na potrzeby social mediów; doświadczenie w przygotowywaniu materiałów handlowych, w tym prezentacji i materiałów ofertowych; kreatywność i samodzielność.

Słowa kluczowe: Artykuły, redagowanie artykułów, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów, e-book, grafika, opisy do sklepu, porady, pozycjonowanie, teksty na blog
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
Dokumenty i arkusze (5)
WWW (3)
 • Ico_small_web Projekt grafiki na potrzeby strony www - przygotowanie strony głównej, podstron. Projekt wykonany w agencji Ateneo.pl
 • Ico_small_web Projekt grafiki na potrzeby strony www - wykonanie zdjęć, przygotowanie strony głównej, podstron. Projekt wykonany w agencji Ateneo.pl
 • Ico_small_web Projekt grafiki na potrzeby strony www - przygotowanie strony głównej, podstron. Projekt wykonany w agencji Ateneo.pl
Umiejętności
 • Tworzenie różnych form contentu: wpisów blogowych, infografik, w

  Ekspert (6 lat)

 • Research materiałów, dobór zdjęć do przekazu marketingowego

  Ekspert (6 lat)

 • Tworzenie treści na stron www, teksty do publikacji w social med

  Ekspert (6 lat)

 • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych, grafic

  Zaawansowany (6 lat)

Doświadczenie
 • Agencja interaktywna Ateneo.pl (kwiecień 2014 - obecnie)

  Content Manager: Przygotowywanie contentu (treści) na strony www, poradnikowe, eksperckie, z uwzględnieniem SEO, a także projektowanie i wykonywanie infografik, tworzenie projektów grafiki na potrzeby różnorodnych branż.

 • MOKER - producent pościeli (luty 2016 - luty 2017)

  Specjalista do marketingu internetowego: Opracowywanie działań marketingowych online i analiza, sprzedaż w sklepie internetowym, prowadzenie profili na social media.

 • Blog parentingowy - Mały Wredny Miś (kwiecień 2016 - październik 2019)

  Autor: Przygotowywanie treści poradnikowych, grafik do pobrania, opracowanie i realizacja materiałów wideo i audio, współpraca z reklamodawcami, prowadzenie bloga na platformie WordPress oraz kilku profili w social media, w tym kanał na YouTube.

Edukacja
 • Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach (wrzesień 2018 - lipiec 2020)

  Grafika projektowa - magisterskie

 • Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza (wrzesień 2009 - listopad 2013)

  Architektura wnętrz - licencjackie

Dyplomy i certyfikaty
Warunki współpracy
 • Teksty o długości 2-3 A4 przygotowuję do kilku dni, istnieje możliwość przygotowania z dnia na dzień, po wcześniejszym uzgodnieniu, po odpowiedniej dopłacie. W przypadku większych zleceń bądź stałej współpracy zmniejsza się wysokość stawki za liczbę znaków. Pracuję w trybie umowy o dzieło.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()