Nadart

Żyrardów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Nadart
Nadart
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
1 Maja 54
96-300

Żyrardów

Podgląd

Specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie tworzenia grafiki reklamowej, brandingu, druku, tworzenia stron www, prowadzenia profili w social mediach oraz kampanii reklamowych.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom każdego Klienta. Współpracujemy zarówno z nowymi firmami, nawet na etapie pomysłu na biznes, jak i z przedsiębiorcamy, którzy na rynku są już zadomowieni. Naszym celem jest zawsze osiągnięcie najlepszych rezultatów i zadowolenie klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji, analizy konkurencji  i projektowania, aż po druk i realizację kampanii reklamowej. Tworzymy funkcjonalne strony internetowe, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale także przynoszą korzyści biznesowe. Prowadzimy profile w social mediach, które pozwalają na budowanie lojalności marki i dotarcie do nowych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, agencja full service
Realizacje
WWW (3)
 • Ico_small_web Minimalistyczny i elegancki sklep internetowy dla producenta toreb. Realizacja obejmowała opracowanie znaku graficznego, strony www, podpięcie i konfiguracja mechanizmów pozwalających na automatyczne płatności online, połączenie strony z instagramem.
 • Ico_small_web Przygotowanie strony internetowej dla drukarni sitodrukowej. Czytelna prezentacja oferty i rewitalizacja istniejącej identyfikacji firmy poprzez unowocześnienie znaku graficznego. Zaprojektowanie dodatkowych elementów identyfikacji wizualnej w tym wizytówek.
 • Ico_small_web Kompleksowe przygotowanie wszystkich elementów identyfikacji wizualnej firmy. Od zaprojektowania logotypu, ulotek, wizytówek, katalogu, kart produktowych, banerów po stronę internetową.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Zlecę wykonanie strony www

  Dzień dobry. Proszę o więcej informacji. Link do strony. Pozdrawiam Wojtek

  Do negocjacji
 • Wykonanie strony www wordpress - skopiowanie istniejącej strony

  Dzień dobry. Prosze o podesłanie adresu strony. "amiga" Pozdrawiam. Wojtek

  Do negocjacji
 • Opracowanie loga firmowego

  Panie Michale, chciałbym zaproponować swoją pomoc w zakresie projektowania graficznego logotypów, elementów identyfikacji wizualnej, materiałów graficznych typu ulotki, plakaty, banery. Tworzę również funkcjonalne i nowoczesne strony internetowe. Korzystając z wieloletniego doświadczenia jestem w stanie zaproponować kompletne rozwiązanie. Kilka przykładowych logotypów dla zobrazowania estetyki można zobaczyć tutaj: https://www.behance.net/wojciech_korabiewski Pozdrawiam, Wojtek.

  Do negocjacji