Save Money / Sell Better - Natalia Paradowska +48 517 208 827

Elbląg

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Natalia Paradowska +48 517 208 827
Natalia Paradowska +48 517 208 827
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Od 10 lat zajmuję się głównie Google Ads.

Wspólnik w agencji Hunting Systems ltd https://www.huntingsystems.pl/. Osobiście zajmuję się kampaniami. Nie będziesz z problemem przerzucany od osoby do osoby. W przygotowaniu blog o Google Ads.

PPC
Opiekuję się również kampaniami na innych kanałach reklam płatnych: Facbook, Instragam, Olx, Allegro Ads, LinkedinAds i inne.

Doświadczenie
Opiekowałam się dużymi i małymi kontami. Pracowałam m.in. dla milionerów Kamila Cebulskiego czy Sławka Muturi. Wykonuję również audyty bardziej rozległe, korporacyjne. Z reguły naprawiam  sytuację zastaną po pracy własnej lub niekoniecznie dobrze wykonanej pracy innych specjalistów.

Współpraca
Jeżeli w pierwszej kolejności twoim celem jest skuteczność, tzn. sprzedaż, wiem że znajdziemy porozumienie. Wiem, że reklama musi przynosić wymierne efekty.
Zakładam przede wszystkim oszczędność powierzonych mi środków i odpowiedzialność za to co robię. Doskonale analizuję dane także na rozległych kontach i wyciągam skuteczne wnioski. Raport pisemny co miesiąc.
Przy okazji opieki korzystasz z najlepszej jakości haseł reklamowych, które i tak zostały napisane na potrzeby kampanii. Zwłaszcza przy dłuższej współpracy doradzam również szerzej odnośnie funkcjonowania firmy i strategii.

Oszczędność
Lubię inwestować czyjeś pieniądze i robię to skutecznie, ale nie lubię ich wyrzucać w próżnię. Często wydana przy mojej opiece kwota X, to 1/2 kwoty X, którą musiałbyś wydać przy źle wykonanych ustawieniach.


Koszt opieki
Przede wszystkim cenię sobie miłą współpracę i wspólne cele, dlatego jeśli masz tylko "małe" konto, również zadzwoń/napisz. Cennik jest dostosowany do kont  na różnych poziomach zaawansowania i potrzeb. Dużo bardziej, niż rotację wolę owocną, długą współpracę, dlatego możesz się spodziewać najlepszej jakości przy średniej rynkowej. Koszt opieki zaczyna się od 200zł dla budżetów do 1000zł/mc, od 1500 do 2000zł opieka 250zł/mc. Przejrzyste, z góry omówione ustalenia.
Osoby, które już miały wcześniej konto, zapraszam na bezpłatny przegląd przed podjęciem współpracy.

Polecam się +48 517 208 827

Słowa kluczowe: Adwords, google adwords, ads, google ads, analytics, analityka, google analytics, sem, ppc, facebook ads, linkedin ads, instagram ads
Umiejętności
 • Kampanie Google Adwords/Ads

  Ekspert (10 lat)

Doświadczenie
 • Hunting Systems ltd (wrzesień 2013 - obecnie)

  Specjalista Google Ads: Opieka nad kampaniami Google Ads. Opieka nad kampaniami PPC.
  Audyty i strategie dla kont. Doradztwo w zakresie strategii sprzedaży internetowej i wprowadzania produktów.

Warunki współpracy
 • Preferencje
  Ulubione branże: Budowlana, Nieruchomości, Techniczne, Serwisy Internetowe, Meble, Motoryzacja.
  Ulubione elementy: Analiza. Strategia. Rozwój. Ekspansja zagraniczna.
  Branże, przy których zdarza mi się nie podejmować współpracy: Moda. Kosmetyki.

Zakres działania
 • Agencje e-marketingowe z Elbląga

  Emarketing, email marketing, marketing internetowy, e-marketing, marketing w wyszukiwarkach internetowych

 • Kampanie reklamowe z Elbląga

  Kampanie w prasie, kampanie w internecie, kampanie reklamowe, systemy lojalnościowe, kampanie telewizyjne, kampanie w radio, kampania w mediach społecznościowych

Aktualne zlecenia z moim udziałem (9)
 • Zlecimy skuteczne pozycjonowanie treści w internecie

  Dzień dobry, od 10 lat zajmuję się głównie Google Ads, ewentualnie innymi kanałami reklamy płatnej. Pracuję dla małych i dużych firm, na małych i bardzo dużych kontach. Zapraszam do kontaktu: +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Zlecę konfigurację kampania reklamowej google ads i facebook ads

  Dzień dobry! Mam 10 lat doświadczenia głównie w Google Ads. Pracuję na małych i bardzo dużych budżetach, na Polskę i na świat. Polecam się. Proszę o kontakt, żeby móc bardziej dostosować propozycję pomocy +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Uruchomienie i prowadzenie kampanii w Google Ads - freelancer

  Panie Jarosławie, mam 10 lat doświadczenia tylko w Google Ads. Pracuję na małych i bardzo dużych budżetach. Polecam się. Proszę o kontakt, żeby móc bardziej dostosować propozycję pomocy/omówić szczegóły. Mój numer +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Reklama google ads

  Panie Kamilu, polecam się. Mam 10 lat doświadczenia głównie na Google Ads. Pracuję na małych i bardzo dużych budżetach, dla małych i dużych firm, jak i dla znanych milionerów. Zapraszam do kontaktu. +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Kampanie Ads/GMC

  Panie Michale, polecam się. Mam 10 lat doświadczenia w Google Ads oraz innych kanałach PPC. Pracuję na małych i dużych budżetach. Zapraszam do kontaktu: +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Pomoc w pozycjonowaniu strony www

  Panie Tomaszu, mam 10 lat doświadczenia w Google Ads oraz innych kanałach PPC. Pracuję na małych i bardzo dużych budżetach. Zapraszam do kontaktu: +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Digital Marketer

  Panie Łukaszu, polecam się. Mam 10 lat doświadczenia, w Google Ads, Facebook Ads i innych kanałach PPC. Pracuję na małych i bardzo dużych budżetach. Zapraszam do kontaktu +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Przygotowanie skutecznej kampanii reklamowej na Facebooku

  Dzień dobry, mogę się polecić do kampanii Google Ads oraz pozostałych kampanii płatnych na różnych kanałach. Mam 10 lat doświadczenia, w tym też w wytężonej pracy nad większymi audytami. Kwoty zarządzane od 1000zł do setek tysięcy dla jednej firmy budżetu miesięcznie, chociaż z reguły cieszą mnie te budżety zaoszczędzone po wejściu na konto bardziej, niż nawet mądrze wydane. Jeszcze raz zapraszam do kontaktu: +48 517 208 827.

  Do negocjacji
 • Audyt kampanii Google Search Ads

  Dzień dobry, Mam 10 lat doświadczenia głównie w Google Ads. Pracuję na małych i dużych kontach, dla mniejszych i większych firm. Wykonuję też audyty kont także przy (bardzo) dużych budżetach, znacznie rozbudowane. Oczywiście forma czy ma to być bardziej dłuższy dokument czy po prostu wykonanie testów i raport z tego, to kwestia ustaleń. Mimo wszystko, jeżeli celem audytu ma być tylko sprawdzenie, czy w ogóle coś jest do poprawy, w jakim stanie jest konto, zapraszam na bezpłatny przegląd. Wykonuję go samodzielnie, bez "szablonów w Internetu". Mam doświadczenie w bardzo konkurencyjnych i drogich branżach na GAds, między innymi na leasingu dla firm, branży finansowej, nieruchomościach. Z powodzeniem udaje mi się także w takich branżach poprawiać sytuację "zastaną" i doprowadzać do dużo bardziej dochodowego kanału. OZE raczej nie powinno stanowić, więc większego problemu. Stawki za audyt czy opiekę bardzo konkurencyjne przy najwyższej jakości. Zapraszam do kontaktu +48 517 208 827.

  Do negocjacji