NetPaka.eu

Gliwice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
NetPaka.eu
NetPaka.eu
Telefon:
517XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

O nas

Netpaka.eu to dynamicznie rozwijająca się giełda transportowa, która zyskała uznanie szczególnie wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz serwis umożliwia bezpośrednie zawieranie zleceń transportowych. Dzięki temu załadowcy mogą oszczędzić na transporcie, a przewoźnicy i spedytorzy powiększyć swoje zyski. Codziennie znajdziesz tu wiele nowych ogłoszeń.

Bogate doświadczenie naszego zespołu zaowocowało stworzeniem giełdy, która przynosi korzyści obu stronom. Stale wprowadzamy nowe rozwiązania, które mają ułatwić korzystanie z serwisu. Analiza rynku - zarówno od strony przewoźnika, jak i zleceniodawcy - pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby użytkownika i jego oczekiwania. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje naszych użytkowników, które pomagają nam w rozwoju funkcjonalności giełdy. Zależy nam przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie odbiorcy, stąd ciągły rozwój oraz wprowadzanie udoskonaleń, które wpływają na funkcjonalność i efektywność witryny oraz – docelowo - zadowolenie klientów.

Dla kogo jest netpaka.eu? Zarówno dla osób z obszaru usług, handlu i produkcji, które poszukują tańszego transportu, jak i spedytorów oraz przewoźników szukających nowych zleceń. Przewoźnicy znajdą tu oferty nie tylko od firm, ale także od osób prywatnych w rozliczeniu gotówkowym i bezterminowym. Zlecenia dotyczą przewozów na terenie Polski i całej Europy. Dzięki nowym ofertom przewoźnicy mogą zmniejszyć liczbę pustych przebiegów oraz znaleźć nowych klientów. Zleceniodawcy mają natomiast pewność, że transakcja będzie bezpieczna, ponieważ każdy przewoźnik jest przez nas weryfikowany.

Giełda transportowa netpaka.eu to innowacyjny serwis, który łączy zalety aukcji zleceń transportowych z korzyściami serwisów ogłoszeniowych. Rozumiemy potrzeby użytkowników i zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre oferty wymagają natychmiastowej odpowiedzi. Dlatego też w trosce o czas użytkownika wprowadziliśmy system powiadomień transakcyjnych. Dzięki niemu przewoźnicy mogą znaleźć zlecenie wracając z trasy, a zleceniodawcy uzyskać szybką pomoc w transporcie ładunku.

Dzięki zleceniom od osób prywatnych w formach rozliczeń bezgotówkowych bez odroczonych terminów płatności przewoźnicy mają zapewnioną płynność finansową. Ponadto współpracując ze zleceniodawcami prywatnymi mogą liczyć na elastyczne warunki i uzgodnienia transakcji.

Chcemy podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli nas zleceniodawcy oraz przedsiębiorstwa transportowe i przewoźnicy. To właśnie Wam zawdzięczamy rozwój netpaka.eu i kolejne sukcesy.

Słowa kluczowe: Motoryzacja, usługi motoryzacyjne, transport, usługi transportowe, kierowcy, usługi motoryzacyjne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()