★ Kurs Szybkiego Czytania - Neurokampus ★

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Neurokampus ★
Neurokampus ★
Telefon:
503XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem certyfikowanym trenerem Neuronova. Działam na terenie Warszawy i okolic.
Organizuję szkolenia z szybkiego czytania, zapamiętywania i kreatywnych notatek (mapy myśli).

Jestem założycielką Akademii szybkiego czytania i technik pamięciowych Neurokampus. Firma edukacyjna. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu metod efektywnej pracy umysłowej:
★ szybkiego uczenia się
★ techniki pamięciowe
★ techniki szybkiego czytania
★ techniki czytania ze zrozumieniem

Oferuję nowoczesne usługi edukacyjne dla osób indywidualnych, dzieci i młodzieży. Kursy w Warszawie prowadzę od 2015 roku. Istnieje możliwość szkoleń dla biznesu.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną
Izabela Zielińska

Słowa kluczowe: Szybkie czytanie pamięć mapy myśli techniki pamięciowe Szkolenia kursy szybkiego czytania technik pamięciowych intensywne dla dzieci dla młodzieży dla biznesu matura maturalne korepetycje
Pracownicy
 • Izabela Zielińska
  Izabela Zielińska

  Ukończyła studia magisterskie na wydziale prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Dyplomowany prawnik. Certyfikowany Trener trenerów Neuronova. Od 6 lat prowadzi kursy szybkiego czytania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizuje spotkania mentorskie dla rodziców.

Osiągnięcia
 • Nowy Rekord szybkości czytania (maj 2021)

  Moja kursantka pobiła rekord Akademii Neurokampus. Ku zdumieniu swoich rodziców w 15 minut przeczytała 100 stron książki. Następnie pewna siebie odpowiadała na pytania o treść. Dziewczynka przeszła kompletny cykl treningów szybkiego czytania i czytania ze zrozumieniem oraz technik pamięciowych. Jestem z niej duumna!

 • 98% kursantów czyta szybciej już po 4 zajęciach (czerwiec 2021)

  Od początku działalności wraz z rodzicami notuję ważną i powtarzalną zaletę kursów Neurokampus. Jest mi niezmiernie miło potwierdzić, że 98% moich podopiecznych już po 4 zajęciach zauważalnie zwiększa szybkość czytania i poprawia wyniki w nauce.

Aktualności
 • Zajęcia 2021 / 2022 (wrzesień 2021)

  We wrześniu organizuję nowy cykl zajęć szybkiego czytania dla dzieci i młodzieży. Zajęcia w tygodniu lub w soboty. Rusza też popularny moduł zajęć indywidualnych 1-1. Zapisy startują już od sierpnia.

Warunki współpracy
 • Zapisy na zajęcia prowadzę w sierpniu i wrześniu. Grupy liczą maksymalnie 10 osób. Opłata jednorazowa ze zniżką, lub wygodnie na 3 raty. Zniżka z Kartą Młodego Warszawiaka lub Kartą Dużej Rodziny.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()