Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

New Company One Sp. z o.o.

Opole

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
New Company One Sp. z o.o.
New Company One Sp. z o.o.
Telefon:
733XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

New Company One to firma o innowacyjnym podejściu w zakresie usług IT - specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych „szytych na miarę” dla lokalnego biznesu oraz klientów na całym świecie. Główną domeną naszej działalności jest cyfrowa transformacja biznesu poparta    wieloletnim doświadczeniem naszych fachowców w zakresie digitalizacji, automatyzacji, robotyzacji, analizie Big Data i web-design.

Łamiemy stereotypy o wysokiej cenie w usługach IT, dlatego że współpracując z nami nawet niewielką firmę stać na wysokiej jakości dedykowane rozwiązanie informatyczne.

Oferujemy tworzenie baz danych, obieg dokumentów i paragonów w trybie elektronicznym, elektroniczną księgowość, dedykowane programy do kontroli terminów i ważności, automatyzujemy kwestie legalizacyjne i prawne, potrafimy pracę ludzką zastąpić robotem, analizujemy procesy tworząc prognozy i symulacje, otwieramy e-sklepy, pomagamy w sposób efektywny zarządzać social-media, tworzymy strony internetowe i CRM systemy.

Słowa kluczowe: Specjalistyczne usługi informatyczne, informatyka usługi specjalistyczne, odzyskiwanie danych, kasowanie danych, systemy erp, odzyskiwanie danych z telefonu,
Warunki współpracy
  • Przed rozpoczęciem współpracy podpisujemy z Państwem umowę współpracy, która pozwoli nam na świadczenie usług informatycznych i administrowanie stworzonego systemu podczas obsługi gwarancyjnej. Od naszych Klientów nie wymagamy przedpłat, faktura będzie nami wystawiona wtedy, gdy oprogramowanie będzie przekazano do Państwa i Państwem w 100% zaakceptowane. 

W ramach naszych usług oferujemy 90 dni obsługi gwarancyjnej po zakończeniu prac, jaka zawiera naprawę usterek oraz szkolenie użytkowników pod kątem korzystania z nowego rozwiązania.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()