ORGON Piotr Rawicki

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ORGON Piotr Rawicki
ORGON Piotr Rawicki
Telefon:
511XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgórna 3/16
61-828

Poznań

Podgląd

TECHKLINIKA - Poznański serwis komputerowy 24/7.

Problem z komputerem, laptopem lub telefonem? Służymy pomocą!
Techklinika podejmie się naprawy w dowolnym miejscu Poznania i okolic.
Zdajemy sobie sprawę, że kłopoty mogą wystąpić niespodziewanie,
dlatego działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Działamy tak, aby jak najmniej angażować klienta, dlatego nasz pracownik podjedzie pod wskazany adres i dokona naprawy na miejscu. W skrajnych przypadkach, sprzęt zostanie zabrany, naprawiony i dostarczony spowrotem do klienta najpóźniej kolejnego dnia. Jest również możliwość odebrania sprzętu w naszych 4 punktach odbioru, rozlokowanych w różnych częsciach miasta.

Staż pracy a także doświadczenie naszych specjalistów, gwarantuje szybkość i skuteczność eliminacji usterki, niezależnie od jej genezy. Wszystkie realizowane przez nas usługi objęte są gwarancją. Wystawiamy faktury VAT.

Specjalizujemy się w naprawie wszystkich urządzeń firmy Apple jak i pozostałych producentów m.in. Lenovo, Asus, Dell, HP, Acer, MSI, Razer, Samsung, Microsoft.
Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Przykładowy cennik

• Diagnoza usterki // w pełni darmowa.
• Instalacja systemu operacyjnego // 60 zł.
• Odwirusowanie komputera // od 40 zł.
• Czyszczenie i konserwacja komputera // od 60 zł.
• Instalacja sterowników i konfiguracja sprzętu // od 50 zł.
• Złożenie komputera z części klienta // od 70 zł.

Jakie usługi wykonujemy?

Usuwanie wirusów

Nasi specjaliści usuną wszystkie niebezpieczne aplikacje w postaci trojanów, wirusów, rootkitów czy innych zagrożeń czyhających na państwa w sieci. Zwykle usługa odbywa się w ciągu jednego dnia. W szczególnie groźnych przypadkach, termin odbioru sprzętu, może przesunąć się, na kolejny dzień roboczy.

Czyszczenie sprzętu

Jeśli komputer zaczyna się przegrzewać, działa zbyt głośno może to wskazywać, że czas na czyszczenie. Pod okiem jednego z naszych specjalistów, sprzęt przejdzie kompleksową wymianę past termoprzewodzących znajdujących się w środku komputera. Metalowe elementy układu chłodzenia zostaną dokładnie oczyszczone z zbędnego kurzu. W przypadku laptopów wymienione zostaną także termopady. Brak zbędnych zanieczyszczeń to gwarancja długiej żywotności państwa jednostek.

Uszkodzenia fizyczne

Laptop miał bliskie spotkanie z ziemią? Pękła matryca, obudowa? To idealne zadanie dla nas. Dzięki mnogości części w naszym magazynie, jesteśmy w stanie dokonywać naprawy bez zbędnej zwłoki. Proste naprawy jak wymiana klawiatury, portów, niesprawnych przycisków czy zakleszczonych płyt dokonujemy u państwa. W celu bardziej kompleksowej naprawy, komputer będzie musiał odwiedzić naszą klinikę.

Odzyskiwanie danych

Ważne dane uległy uszkodzeniu? Nie warto się załamywać! Techklinika zatrudnia wyłącznie specjalistów, którzy w krótkim czasie, dokonają darmowej ekspertyzy. Odpowiednia ocena stopnia i złożoności uszkodzenia jest gwarantem pełnego przywrócenia danych. Usługa ta zwykle wykonywana jest w naszej klinice. Dane zapisujemy na dysku twardym bądź dowolnym innym nośniku. Cena ustalana jest indywidualnie.

Ulepszanie istniejących jednostek komputerowych

Państwa komputer nie działa już, tak szybko jak kiedyś? Jest na to sposób. Większość sprzętu może zyskać drugie życie. Pod okiem naszego serwisanta, państwa jednostka zostanie wyposażona w nowsze podzespoły, które pozwolą na długo cieszyć się z szybkiej i bezawaryjnej pracy, bez potrzeby kompleksowej wymiany.

Zagadnienie, które sprawia Ci problem, nie zostało ujęte?
Nie obawiaj się, powyższy opis to tylko część naszych możliwości. Cenimy sobie kontakt z klientem i szanujemy państwa czas. Dlatego w przypadkach niewymienionych na powyższej liście, usługa zostanie wyceniona indywidualnie. Jak zwykle w wybranym przez państwa miejscu bądź poprzez infolinię.

Słowa kluczowe: Naprawa, serwis, serwisy, serwisanci, pogotowie komputerowe, pogotowie it, serwis it,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()