P.P.H.U. Warto Józef Drabik

Żagań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
P.P.H.U. Warto Józef Drabik
P.P.H.U. Warto Józef Drabik
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma istnieje na rynku kominów już ponad dwadzieścia lat. To długi okres czasu, aby poznać dokładnie problemy związane z odprowadzaniem spalin. Podejmując się przed laty produkcji kominów, opieraliśmy się głównie na własnym doświadczeniu oraz na możliwościach naszego rynku. Ogólny dostęp do nowoczesnych materiałów kwaso- i żaroodpornych umożliwił stabilną produkcję już pełnych systemów kominowych.

Nasze kominy dymią na znacznym terenie kraju, co umożliwia szeroko rozwinięta sieć dystrybucji.

Obecnie produkcja obejmuje kominy i ich systemy. Proponujemy również różne wyroby z polipropylenu (baseny ogrodowe, szamba, zbiorniki na deszczówkę) oraz wyroby z aluminium i poliwęglanu (teleskopowe zadaszenia basenowe, daszki nad drzwi wejściowe, ogrody zimowe, itp).

Dynamicznie rozwija się wykonawstwo i montaż balustrad ze stali kwasoodpornych. Służą one i zdobią wiele budynków użyteczności publicznej i prywatnej i to nie tylko na znaczących obiektach w kraju. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy dla dobra klienta i jego systemów grzewczych w celu ekonomiczniejszego ogrzewania mieszkań i domów. Zapraszamy pomysłodawców i dystrybutorów. Zawsze kierujemy się zdaniem: Jak coś można zrobić - to zróbmy, a nie szukajmy problemów...

Dlatego zapraszamy raz jeszcze do współpracy razem przeniesiemy nawet góry.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()