PAGRE Sp. z o.o.

Legionowo

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PAGRE Sp. z o.o.
PAGRE Sp. z o.o.
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Spółka powstała w sierpniu 2018 jako GB ENGINEERING Sp. z o.o. . Od tego czasu realizowała zlecenia w zakresie projektowania i budowy instalacji sanitranych na terenie całego kraju. W wyniku zmian w strukturach Spółki w październiku 2020 nastąpiła zmiana nazwy na PAGRE Sp. z o.o. . Członkami zarządu są Patryk Kołodziejczyk oraz Grzegorz Grodzicki. Spółka kontynuuje zapoczątkowaną przez GB ENGINEERING najwyższą jakość usług i profesjonalną obługę inwestycji. Celem Spółki jest realizacja przedsięwzięć klientów na poziomie przewyższającym obecnie spotykany w branży budowlanej.

PROJEKTY I REALIZACJA

W skład naszego zespołu wchodzą kreatywni projektanci, którzy swoje doświadczenie zdobywali w wielu renomowanych firmach oraz instalatorzy, których praca charakteryzuje się dokładnością, estetyką oraz elastycznością, co powoduje, że usługi wykonywane są na najwyższym poziomie.

Od początku swojej działalności PAGRE specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu instalacji i sieci kanalizacyjnych, wodociągowych oraz instalacji wentylacji i klimatyzacji dla domów jedno- i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, centrów handlowych, hal magazynowych i prodykcyjnych etc. Usługi projektowe kierujemy do klientów z całej Polski. Usługi wykonawcze wykonujemy na obszarze województwa mazowieckiego.

Oferowane usługi projektowe:
- projekty budowlane i wykonawcze instalacji sanitarnych,
- projekty alternatywnych źródeł ciepła,
- projekty systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- projekty przyłączy i sieci wodociągowych, kanalizacyjnych,
- projekty instalacji gazowych,
- doradztwo w doborze urządzeń.

Oferowane usługi wykonawcze:
- instalacje wentylacji mechanicznej,
- instalacje klimatyzacji i chłodnicze,
- instalacje wod-kan,
- instalacje grzewcze.

Przy wykonywaniu dokumentacji technicznych wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie komputerowe oraz najnowsze rozwiązania z branży, dzięki czemu nasze projekty charakteryzują się przejrzystością, krótkim okresem wykonania oraz konkurencyjną ceną, zachowując przy tym pełną zgodność z obowiązującymi normami, przepisami oraz wymaganiami klienta.
Firma PAGRE ma na koncie kilkadziesiąt wykonanych projektów budowlanych i wykonawczych. Dzięki naszemu podejściu do klientów, rzetelności i chęci do ciągłego doskonalenia się liczba ta wciąż wzrasta wykładniczo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do zakładki "kontakt".

Z wyrazami szacunku,
Zespół PAGRE

Słowa kluczowe: Wentylacja, klimatyzacja, budowa, sanitarne, hvac, woda, kanalizacja, projekt, instalacja, pompa ciepła
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()