Personia

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Personia
Personia
Telefon:
796XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są szkolenia zamknięte, organizowane dla firm z różnych branż. Szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search.

Słowa kluczowe: HR, Szkolenia, Rekrutacje, Direct and Executive Search, Doradztwo Zawodowe, Coaching Biznesowy i Osobisty
Pracownicy
 • Marta Woźny-Tomczak
  Marta Woźny-Tomczak

  Od ponad 6 lat Dyrektor firmy Rekrutacyjno – Szkoleniowej Personia. Wcześniej pracowała w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej (w jednej z najlepszych na świecie), jak i firmie doradztwa HR. Prowadziła headhunterskie procesy rekrutacyjne o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu. Organizowała Assessment & Development Centre. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie sprzedażowe. Obecnie prowadzi również sesje coachingu biznesowego, osobistego i pracuje jako trener. Ponad 9-letnie doświadczenie trenerskie z zakresu szkoleń sprzedażowych, rozwoju umiejętności menedżerskich i osobistych. Na sali szkoleniowej gościła od 2 do 100 uczestników z różnych branż, pracujących na różnych stanowiskach. Pracuje dla klientów biznesowych, jak i z branży administracji państwowej. Zaufali jej m.in. Instytut Marka Kamińskiego, Emu – Agencja Sportu i Rekreacji / Kompania Piwowarska S.A., Invena S.A., Open Finance, Vox Meble, Fundacja Gospodarcza, Biuro Rachunkowe DwaPlusJeden, Hotel Gdańsk, PEKAO SA.

 • Magdalena Skwierawska
  Magdalena Skwierawska

  Posiada 6-letnie doświadczenie biznesowe. Pracowała u globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu ICT i bankowości, gdzie rozwinęła swoje umiejętności sprzedaży i profesjonalnej obsługi Klienta. Z czasem awansowała do działu obsługi klienta biznesowego, zajmując się projektowaniem umów i ich negocjowaniem. Wspierała działania Biura Zarządu dla jednej ze znanych firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Od dłuższego czasu związana już stricte z branżą Human Resources. Przeprowadziła kilkanaście procesów rekrutacyjnych, wspieranych poprzez Assessment Centre. W chwili obecnej jako Specjalista HR w firmie PERSONIA jest odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie polityki sprzedażowej usług. Projektuje również i prowadzi kampanie marketingowe oraz wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu aktywizację sprzedaży. W Personii prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, zarządzania i marketingu. Szczególnie specjalizuje się w szkoleniach o tematyce sprzedażowej i obsługi Klienta

 • Diana Solis
  Diana Solis

  Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W Personii specjalizuje się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych metodą tradycyjną oraz direct&executive search. Poszukuje specjalistów oraz menedżerów średniego i wysokiego szczebla, wraz z top managementem. Zajmuje się także doradztwem oraz pomocą w sporządzaniu aplikacji (CV oraz list motywacyjny). Prowadzi konsultacje z zakresu poszukiwania pracy, rynku pracy, rozmów kwalifikacyjnych. Ponadto jest odpowiedzialna za prowadzenie projektów diagnozy potencjału, zarówno w obszarze osobistym, jak i biznesowym, dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego Interesuje się rynkiem pracy. W wolnej chwili spędza czas na łonie natury. Szczęśliwa mama.

 • Anita Łazuta
  Anita Łazuta

  Absolwentka kierunku Zarządzanie Inżynierskie na Politechnice Gdańskiej. W Personii zajmuje się głównie prowadzeniem procesów rekrutacyjnych. Odpowiada również za tworzenie bazy kandydatów do pracy. Aktywnie wspiera bieżące działania pozostałych pracowników firmy, zarówno w obszarze rekrutacji, jak i szkoleń (obejmujących tematykę związaną z procesami sprzedażowymi, zarządzaniem czasem, komunikacją, motywacją oraz asertywnością). Ceni sobie kontakt z interesującymi ludźmi. Sama posiada wiele pasji. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje muzyka, której oddaje się po godzinach pracy, współtworząc ją i śpiewając w swoim zespole muzycznym.

 • Żaneta Dulczykowska
  Żaneta Dulczykowska

  Absolwentka specjalności Biznes Elektroniczny na Akademii Morskiej w Gdyni. Obecnie rozwija swoje umiejętności na kierunku Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, na tej samej uczelni. W Personii specjalizuje się w marketingu tradycyjnym, internetowym oraz w grafice komputerowej. Zajmuje się opracowywaniem graficznym i merytorycznym materiałów reklamowych, przygotowuje materiały promocyjne (w tym newsletter) i wsparcia sprzedaży (współpraca z agencją zewnętrzną), pisze artykuły informacyjne, pomaga w realizacji nowych rozwiązań sprzedażowych i promocyjnych oraz projektuje i aktualizuje całą stronę internetową firmy. Ponadto śledzi kampanie reklamowe (Google Analytics), współpracuje z mediami oraz monitoruje i analizuje rynek . Lubi pracę z ludźmi pełnymi pasji i ciekawych pomysłów w innowacyjnych projektach. Ceni sobie wyczucie estetyki. Wolny czas spędza bardzo aktywnie – uprawiając sport. Uwielbia dalekie podróże.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()