PEWny EXpress - przesyłki kurierskie

Świebodzin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PEWny EXpress - przesyłki kurierskie
PEWny EXpress - przesyłki kurierskie
Telefon:
536XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

PEWny-EXpress- oferujemy najszybsze i najtańsze usługi kurierskie na rynku! W kilku prostych krokach nadasz swoją przesyłkę z naszego punktu, w zaledwie kilka chwil w dowolne miejsce- oferujemy dostarczanie przesyłek krajowych oraz międzynarodowych. Wystarczy, że przygotujesz wagę i wymiar paczki oraz dane odbiorcy i nadawcy, a także kuriera. Nie wyznaczamy limitów ilościowych, a nasze ceny są jasne i przejrzyste. Szybko, tanio i skutecznie. Bez ukrytych opłat i zawierania umów.

Słowa kluczowe: Suszenie palet, odśnieżanie parkingów, odśnieżanie chodników, monitoring pojazdów, monitoring gps, telewizja przemysłowa, cctv, monitoring gps pojazdów, kamery monitoring, kamery przemysłowe
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Punkt kurierski PEWny-EXpress to rewolucja na rynku usług specjalizujących się w dostarczaniu przesyłek. PEWny-EXpress to przede wszystkim konkurencyjne ceny oraz szybkość w realizacji usług, automatyczny system generowania listów przewozowych, bezpieczne i wygodne płatności oraz rabaty dla stałych klientów. Dzięki sklepowi internetowemu nabędziesz niezbędne w nadawaniu przesyłek różne opakowania kartonowe, pudełka, folie oraz stretcie. Sprawdź sam na stronie www.
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()