Animacja to moja pasja - Picture by Silvia

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Picture by Silvia
Picture by Silvia
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Specjalizuję się w animacji 2D -  wykonuje animację postaci, tworzę filmy typu explainer, motion graphic, intro, lyric video - teledysk . Wykonuję ilustracje wektorowe lub ilustracje rastrowe.

Pracuję z użyciem wielu profesjonalnych programów graficznych co daje mi wszechstronne możliwości twórcze. Wykonuję też standardowe prace z zakresu projektowania graficznego  takie jak loga, plakaty, wizytówki etc.

Ukończyłam uczelnię artystyczną o kierunku grafika. Oprócz warsztatu mam więc wszechstronne przygotowanie z różnych dziedzin sztuki, co znacznie poszerza wyobraźnię!

Podejmuję się zleceń  na rozmaite potrzeby - dla biznesu, dla dzieci, do czasopism, na różne tematy.  Każde nowe traktuję wyjątkowo, angażuję się w pracę i dbam aby klient dostał najwyższą jakość.
Pracuję jako freelancer. Wystawiam fakturę.
Zapraszam na www.picturebysilvia.com

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, teledysk, lyric video, expaliner, plakat, grafika social media
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
Dokumenty i arkusze (1)
Video i animacje (2)
 • Film wg scenariusza klienta, projekt grafiki na zlecenie.
 • Animowana mapa opisująca organizację spływu kajakowego. Grafika przygotowana na zlecenie klienta
WWW (2)
Pracownicy
 • Sylwia Kołowacik
  Sylwia Kołowacik

  Freelancer

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • i mac 27 Apple
  i mac 27 Apple

  Komputery Apple iMac zostały wyposażone potężne podzespoły. To doskonale skonfigurowane i zoptymalizowane urządzenia, docenione przez grafików, producentów animacji czy montażystów filmów. Bardzo duży ekran pozwala na doskonałe kontrolowanie obrazu i znacznie ułatwia pracę.

 • iPad Pro Apple
  iPad Pro Apple

  Tablet iPad Pro jest doskonałym pomocnikiem grafika. Dzięki apple pen pozwala na tworzenie profesjonalnym ilustracji w każdym miejscu, nawet poza miejscem pracy.

 • Tablet graficzny HUION Kamvas 20 HUION
  Tablet graficzny HUION Kamvas 20 HUION

  Huion KAMVAS 20 stanowi niezastąpione narzędzie przy pracy w różnego rodzaju programach graficznych, począwszy od obróbki zdjęć, przez cyfrowy rysunek i malarstwo, aż po cyfrowe rzeźbienie.Tablet Kamvas 20 zapewnia kreatywnym profesjonalistom (i nie tylko) naturalne odczucia podczas pracy wrażliwym na nacisk piórkiem bezpośrednio na powierzchni wyświetlacza LCD wysokiej wydajności. Dzięki matrycy IPS ekran ma bardzo dobre kąty widzenia i doskonałe odwzorowanie kolorów (16,7 miliona) i pokrycie 120% skali sRGB. Ekran o przekątnej 19,5 cala łączy zalety tradycyjnego monitora LCD z wyjątkowym wrażeniem naturalności i wydajnością technologii piórka Huion. Pracując piórem wprost na wyświetlaczy Huion łączysz wszystkie zalety pracy w środowisku cyfrowym z kreatywnym doświadczeniem, które przypomina tradycyjne media.

 • Mac Book Pro 17 Apple
  Mac Book Pro 17 Apple

  Mac Book Pro z mocnym procesorem. Szybki, niezawodny, Zawsze pod ręką.

Osiągnięcia
 • Dyplom z wyróżnieniem (czerwiec 2019)

  Otrzymałam dyplom ukończenia studiów graficznych z wyróżnień za pracę z zakresu animacji komputerowej.

Aktualności
 • Kurs Animacja dla biznesu - whiteboard animation (lipiec 2020)

  W tym miesiącu na stronie www.strefakursow.pl będzie dostępny kurs mojego autorstwa o narzędziach do samodzielnego tworzenia animacji.

Warunki współpracy
 • W pierwszej kolejności ustalam szczegóły zlecenia tak aby dokonać wyceny. Pobieram zaliczkę w wysokości 40% szacowanych kosztów. Prowadzę dzielność - wystawiam faktury. Oferuję też podpisanie umowy zawierającej opis warunków oraz przeniesienie majątkowych praw autorskich.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
 • Stała współpraca dla kreatywnego grafika

  Zapraszam do kontaktu. jestem niezależna graficzką. Zajmuję się również animacją, tak wiec animowane grafiki również bez problemu jeśli zajdzie potrzeba. Korzystam ze suskrybowanych przez siebie baz zdjęć/grafik na potrzeby realizacji projektow. Ale sama tez wykonuje ilustracje/infografiki. Prowadzę dzialanlosc, wystawiam FA. Portfolio na stronie www.picturebysilvia.com

  Do negocjacji