Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Agencja Artystyczna - Piotr Kowalski

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Piotr Kowalski
Piotr Kowalski
Telefon:
697XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Sound 'N' Music -profesjonalna agencja artystyczna
która powstała z wieloletnich doświadczeń w roku 2003 .
Organizacja koncertów, imprez plenerowych-masowych.
Nagłośnienie oświetlenie sceny. A

Słowa kluczowe: Koncerty agencja sound music imprezy dj artyści usługi organizacja imprez firmowe booking nagłośnienie oświetlenie sceny organizacja obsługa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
  • Sound 'N' Music Sound 'N' Music to profesjonalna agencja artystyczna która powstała z wieloletnich doświadczeń w roku 2003 . Świadczymy usługi w zakresie organizacji koncertów, imprez plenerowych-masowych oraz firmowych. Dostarczamy nagłośnienie, oświetlenie oraz sceny. Współpracujemy z wieloma producentami jak i artystami na całym świecie. Zorganizowaliśmy wiele koncertów klubowych, tras koncertowych oraz pojedynczych imprez masowych. Braliśmy także udział w wielu poważnych wydarzeniach jako współproducent oraz podwykonawca na zlecenie innych firm. Realizujemy projekty na najwyższym poziomie według wymagań naszych klientów budując jeszcze lepszy wizerunek firm które Państwo reprezentujecie. Zapraszamy do współpracy.
WWW (1)
  • Ico_small_web Sound 'N' Music to profesjonalna agencja artystyczna która powstała z wieloletnich doświadczeń w roku 2003 . Świadczymy usługi w zakresie organizacji koncertów, imprez plenerowych-masowych oraz firmowych. Dostarczamy nagłośnienie, oświetlenie oraz sceny. Współpracujemy z wieloma producentami jak i artystami na całym świecie. Zorganizowaliśmy wiele koncertów klubowych, tras koncertowych oraz pojedynczych imprez masowych. Braliśmy także udział w wielu poważnych wydarzeniach jako współproducent oraz podwykonawca na zlecenie innych firm. Realizujemy projekty na najwyższym poziomie według wymagań naszych klientów budując jeszcze lepszy wizerunek firm które Państwo reprezentujecie. Zapraszamy do współpracy.
Umiejętności
  • Organizacja imprez firmowych, klubowych, plenerowych.

    Ekspert (12 lat)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()