Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Pracownia Magdalena Pawlak

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Pracownia Magdalena Pawlak
Pracownia Magdalena Pawlak
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

www.poduchy.net

W naszej Pracowni szyjemy piękne ekologiczne poduszki wypełnione łuską gryczaną lub antyalergicznym puchem silikonowym . Poszewki wykonywane są z najwyższej jakości velvetów i mięciutkich materiałów tapicerskich

Łuska gryczana stosowana jako wypełnienie, zapewnia idealne dopasowanie do kształtu szyi i kręgosłupa, ma właściwości antyalergiczne, nie odkształca się, gdyż jest elastyczna i lekka, oraz zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz poduchy co uniemożliwia rozwój roztoczy. Dzięki wygodnym kształtom Poduchy są doskonałe nie tylko dla dzieci i kobiet karmiących, ale dla każdego, dla kogo komfortowy sen jest bardzo ważny.

Zależy nam na najwyższej jakości polskich materiałach, dlatego do produkcji poduch wybieramy te o najczystszym składzie surowcowym.

W przeciwieństwie do wypełnień z gąbki, gryczane wypełnienie surowej bawełny oddycha i nie ulega odkształcaniu.
Lniane i bawełniane wkłady z łuską łatwo się wietrzy, a poszewkę można prać w pralce.

Surówka bawełniana to najlepszy materiał na wypełnienie Poduchy z łuską gryczaną. Splot i gramatura 145g/m2 gwarantują dobrą wentylację łuski oraz zachowanie pełnej higieny i utrzymania odpowiedniej temperatury podczas użytkowania.

Słowa kluczowe: Fachowcy, rzemieślnicy, rzemiosło, specjaliści, usługi rzemieślnicze poduszki, poduchy, ekologiczne poduszki, miękkie poduchy, ozdobne poduszki, poduszki dekoracyjne, szycie poduszek na wymiar
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()