Ekspert w trosce o włosy - Provalliance Poland Sp. z o.o.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Provalliance Poland Sp. z o.o.
Provalliance Poland Sp. z o.o.
Telefon:
223XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Salon fryzjerski Jean Louis David zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 40 w C.H. Renoma świadczy profesjonalne usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Oferujemy najlepsze techniki fryzjerskie i związane z farbowaniem włosów oraz ekskluzywne zabiegi pielęgnacyjne, które całkowicie są dopasowane do indywidualnych upodobań. Oferujemy szeroki wachlarz kuracji pielęgnacyjnych, wykorzystujących najnowsze składniki aktywne, które odpowiadają na potrzeby różnych typów włosów.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług http://salony-jeanlouisdavid.pl/

Subskrybuj kanał Jean Louis David https://www.youtube.com/channel/UCENE1TFUE1waytPQWmCoVIw

Słowa kluczowe: Fryzjer, fryzjerzy, usługi fryzjerskie, salon fryzjerski, salony fryzjerskie
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Salony fryzjerskie Jean Louis David W latach 60. Jean Louis David pracował z najwybitniejszymi fotografami, między innymi Helmutem Newtonem czy Herbem Rittsem. Chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona klientek, z kolekcją fryzur, w której każda kobieta mogłaby się odnaleźć. W następnej dekadzie, sam zajął się realizacją zdjęć i filmów. To właśnie on wpuścił świeży powiew powietrza do salonów fryzjerskich! Po jego odejściu, nasz zespół artystyczny kontynuuje jego dzieło, śledząc najnowsze trendy oraz wymyślając nowe cięcia, kolory i fryzury, wszystko to dla kobiecej przyjemności.
 • Salony fryzjerskie Jean Louis David Bazując na swoim sukcesie w mediach, jak również talencie do prowadzenia biznesu, Jean Louis David stworzył prawdziwe imperium rozwijając sieć salonów, noszących jego imię dzięki systemowi franczyzy. Według niego, „pozwala on przedsiębiorcom korzystać z reputacji franczyzodawcy oraz wszystkich metod handlowych i/lub technik rozwiniętych dla franczyzobiorców." Przedsięwzięcie, którego się podjął odniosło sukces, jak pokazuje szybko rosnąca na przestrzeni lat liczba salonów. Dzisiaj, istnieje 1000 salonów marki Jean Louis David na całym świecie, co czyni ją pierwszą siecią fryzjerską w Europie i drugą w skali globu.
 • Salony fryzjerskie Jean Louis David „Być na czasie, czerpać przyjemność z bycia lustrzanym odbiciem gustów i ukrytych pragnień swoich klientów" – oto dewiza Jean Louis David. Ten prawdziwy wizjoner fryzjerstwa otworzył swój pierwszy salon w 1961 roku, na Avenue de Wagram w Paryżu i szybko wszedł do pierwszej ligi. Sukces, wynikał z jego innowacyjnych technik oraz pasji, z jaką traktował kobiece piękno. Uczynił on ze swojego fryzjerstwa sztukę, którą nieustannie udoskonalał przez kolejne lata.
 • Salony fryzjerskie Jean Louis David Jean Louis David bez przerwy ewoluował, by wynajdować coraz to nowe wymiary piękna włosów swoich klientek. Zawdzięczamy mu szczególnie cieniowanie, którego użył po raz pierwszy w 1970 roku, uwalniając kobiety z okowów sztywnych fryzur. Dziś nasz zespół artystyczny podtrzymuje tę tradycję, proponując fryzury nowoczesne i wygodne, kolory naturalne i dopasowane do osobowości klientek.
Pracownicy
 • Luis Faria
  Luis Faria

  Rozpocząłem pracę w salonie fryzjerskim bardzo wcześnie, początkowo jako stażysta w Paryżu. Następnie zostałem fryzjerem, a w końcu kierownikiem salonu. Kiedy spotkałem po raz pierwszy szkoleniowców Jean Louis David, natychmiast miałem ochotę dołączyć do ich zespołu i udało mi się to siedem lat później. Mam dużo szczęścia, ponieważ wciąż pracuję z takim samym zaangażowaniem i zadowoleniem, jak na samym początku. To prawdziwe szczęście! Specjalizuję się we przedłużaniu włosów. Poza tym, koki, warkocze i kucyki nie mają przed mną żadnych tajemnic, a ponadto w każdym sezonie opracowuję nowe pomysły. Uwielbiam wykonywać fryzury eleganckie i modne.

 • Aurea Sanchez-Coletto
  Aurea Sanchez-Coletto

  Jestem pełna pasji, ale spokojna i zdecydowana. Od samego początku pracy w salonie zamierzałam zostać szkoleniowcem marki Jean Louis David. Udało mi się to osiągnąć kilka lat temu i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Od kilku lat zajmuję się przede wszystkim koloryzacją. Nasza marka jest bardzo silnie związana ze światem mody. Praca w salonie absolutnie nigdy mi się nie nudzi - moda zmienia się w każdym sezonie, a poza tym nie ograniczamy się do samego fryzjerstwa, ale przede wszystkim mamy własną wizję mody.

 • Vanessa Giani
  Vanessa Giani

  Jestem zawsze naturalna, sumienna i profesjonalna. W pracy zawsze daję siebie wszystko! Rozpoczęłam od studiowania prawa... Ale bardzo szybko zmieniłam zdanie! Moi rodzice mieli dwa własne salony i dorastałam w atmosferze marki „Jean Louis David". Często towarzyszyłam im na zawodowych konferencjach i szkoleniach, a później bardzo szybko zdecydowałam się na pracę dla naszej marki. Teraz ja prowadzę szkolenia dla moich rodziców i ich zespołów! Zajmuję się przede wszystkim koloryzacją. Robię piękne blondy. Idealne, chłodne i świetliste moja technika jest naprawdę nadzwyczajna!

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()