Jakość. Profesjonalizm. - Safe Driving Kowalczyk & Tajsiak Sp. z o.o.

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Safe Driving Kowalczyk & Tajsiak Sp. z o.o.
Safe Driving Kowalczyk & Tajsiak Sp. z o.o.
Telefon:
663XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma zajmuje się z powodzeniem szkoleniem kierowców i kandydatów na kierowców. Przeprowadza w profesjonalny sposób kursy prawa jazdy kategorii B, C oraz C+E uzyskując przy tym bardzo wysokie wyniki. Utrzymanie wysokiej jakości jest dla niej najważniejsze, dlatego jeśli jesteś osobą wymagającą i poszukujesz najlepszej szkoły jazdy, która sprosta Twoim oczekiwaniom - wybierz Szkołę Jazdy Safe Driving. Działa na terenie miasta Wrocław. Kursy prawa jazdy prowadzone są przez wykwalifikowane grono instruktorów, którzy poza różnymi uprawnieniami w dziedzinie motoryzacji wyróżniają się przede wszystkim empatią i dobrym podejściem do kursantów. Miła atmosfera jest najważniejsza, ponieważ pomaga zminimalizować stres towarzyszący podczas zdobywania nowych umiejętności. Egzamin z państwowy z tą szkołą jazdy to czysta formalność. Zapisz się i przekonaj sam. Na stronie https://safedriving.com.pl znajdziesz więcej informacji i dowiesz się kiedy rusza najbliższy kurs prawa jazdy kategorii B. Wrocław i okoliczne drogi czekają na Ciebie!

Słowa kluczowe: Szkolenia, edukacja i szkolenia, szkolenia i konsultacje, usługi szkoleniowe, kursy
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Na stronie znajdziesz wszelkie informacje na temat prowadzonych kursów i szkoleń jak również możliwość zapisów online 24/7.
Pracownicy
  • Kinga Safe Driving
    Kinga Safe Driving

    Kinga zawsze bardzo pomocna i uśmiechnięta. Pomoże Ci w każdej sprawie związanej z kursem prawa jazdy w naszej Szkole Jazdy. Zadzwoń i przekonaj się sam :) https://safedriving.com.pl

Dyplomy i certyfikaty
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()