Profesjonalne maszyny CNC - SERON Kołodzijczyk Sp.j.

Stalowa Wola

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SERON Kołodzijczyk Sp.j.
SERON Kołodzijczyk Sp.j.
Telefon:
158XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma SERON działa na rynku od 2007 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą maszyn CNC oraz urządzeń do produkcji reklamy. Od 2009 roku poszerzyliśmy swoją działalność. Obecnie trzon produkcji stanowią plotery plazmowe i frezujące CNC, które są szeroko wykorzystywane w branży metalowej. Dodatkowo w swojej ofercie firma SERON proponuje: plotery laserowe, plotery tnące, laminatory, zgrzewarki, prasy termotransferowe.
Nasze maszyny CNC znajdują bardzo szerokie zastosowanie w branży konstrukcyjnej, drzewnej, reklamowej jak również przy obróbce tworzyw sztucznych. Opracowaliśmy stabilne, szybkie oraz bardzo nowoczesne rozwiązania. Główną ideą naszej firmy jest szukanie indywidualnych rozwiązań. Każda maszyna musi być dopasowana do potrzeb klientów.
Jesteśmy firmą, która cały czas się dynamicznie rozwija. Na początku 2015 oddaliśmy do użytku w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej halę produkcyjną, gdzie został uruchomiony nowoczesny park maszynowy wraz z zapleczem biurowo-socjalnym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy planowane jest większe zatrudnienie.
Serce produkcji stanowi ponad 120 tonowe centrum obróbcze firmy Cincinnati znanej z wysoce precyzyjnych maszyn. Identyczne maszyny znalazły zastosowanie w belgijskiej fabryce produkującej części samolotowe między innymi dla Boeinga. Ogromne możliwości maszyny chcemy przekładać na korzyści naszych klientów. Seron znany jest z niezawodnych obrabiarek CNC, niebawem w ofercie firmy pojawią się kolejne maszyny.
Firma inwestuje w wyspecjalizowaną kadrę pracowników poprzez szkolenia w zakresie wprowadzania nowych technologii. Posiadamy własną jednostkę badawczo-rozwojową dzięki której tworzymy konkurencyjne urządzenia, które są dostosowane do coraz wyższych wymogów klientów oraz międzynarodowych standardów.
Żywimy nadzieję, że najbliższa przyszłość pozwoli nam budować jeszcze ambitniejsze modele maszyn sterowanych numerycznie. Dążymy do tego, aby nasza oferta trafiała zarówno w potrzeby dużych przemysłowych zakładów, jak i niewielkich przedsiębiorstw.

Słowa kluczowe: Fachowcy, rzemieślnicy, rzemiosło, specjaliści, usługi rzemieślnicze
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()