Bezpiecznie i skutecznie! - SkiPoint

Szklarska Poręba

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SkiPoint
SkiPoint
Telefon:
732XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

SkiPoint to profesjonalna szkółka narciarska dla dzieci i dorosłych w Szklarskiej Porębie, dzięki której możesz nauczyć się bardzo dobrze jeździć na nartach. Miejsce to powstało z wielkiej pasji i zamiłowania do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Świadomi oczekiwań kursantów, pracownicy szkoły, organizują zarówno zajęcia indywidualne i w małych grupach, by zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo i jak najlepsze efekty współpracy.

Szkółka narciarska SkiPoint to miejsce w którym będziesz mógł spokojnie i bez obaw o własne bezpieczeństwo, oddać się zimowemu szaleństwu na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa w Szklarskiej Porębie. Nauka jazdy na nartach, nie jest tutaj przeznaczona jedynie dla osób, które nie posiadają żadnych umiejętności, z oferty firmy mogą skorzystać również osoby o dużym poziomie zaawansowania, które chcą jeszcze bardziej wzbogacić swoje umiejętności jazdy.

SkiPoint szkoła narciarska w Szklarskiej Porębie współpracuje z jednym z największych ośrodków narciarskich Ski Arena Szrenica, gdzie znajduje się największy wyciąg narciarski w Polsce "Karkonosze Express". Piękne malownicze otoczenie i świeże górskie powietrze pozwala na fantastyczne spędzenie aktywnego urlopu w górach.

Nauka jazdy dla dzieci

Szkółka narciarska dla dzieci w Szklarskiej Porębie to miejsce w którym rodzice mogą czuć się spokojni o swoje pociechy. To właśnie tutaj pod czujnym okiem profesjonalistów, dzieci mają okazję kształtować swoje umiejętności jazdy na nartach. Proste i bezpieczne techniki jazdy na nartach pokaże najmłodszym kursantom, wykwalifikowany instruktor narciarstwa. Szklarska Poręba to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Kiedy pociechy szaleją na stoku z instruktorem, rodzice mogą rozkoszować się malowniczymi widokami w spokojnej atmosferze.

Dlaczego warto skorzystać z nauki jazdy na nartach w tej szkole?

➥ Wszyscy instruktorzy posiadają uprawnienia PZN/S lub MENiS
➥ Szkoła narciarska w Szklarskiej Porębie SKIPOINT oferuje szkolenia również w języku angielskim.
➥ Instruktorzy narciarstwa oferują profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta.
➥ Gwarantowana pomoc i fachowe doradztwo podczas wybierania odpowiedniego sprzętu narciarskiego.

Oprócz wymienionych zalet, ta szkółka narciarska gwarantuje również ciekawe rabaty, promocje i konkurencyjny cennik. Nauka jazdy na nartach w SKIPOINT może być łatwą, przyjemną a co najważniejsze bezpieczną zabawą, która w cale dużo nie kosztuje. By dowiedzieć się znacznie więcej, wystarczy wejść na stronę internetową http://www.skipoint.pl/, gdzie został zamieszczony szczegółowy opis oferty.  

Szkoła narciarska dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Szklarskiej Porębie zaprasza do kontaktu!

Słowa kluczowe: Nauka jazdy na nartach, wyjazdy na narty, serwis narciarski, smarowanie nart, serwis nart, obozy narciarskie, nauka narciarstwa, wypożyczalnia nart
Sprzęt i wyposażenie
  • Profesjonalny sprzęt narciarski ATOMIC i HEAD
    Profesjonalny sprzęt narciarski ATOMIC i HEAD

    Firma SkiPoint dysponuje tylko wysokiej jakości sprzętem narciarskim, dzięki któremu możesz bezpiecznie i prawidłowo nauczyć się jeździć na nartach.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()