Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED

Mielec

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED
Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED
Telefon:
888XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Sklep rehabilitacyjny i sklep ortopedyczny to właściwie dwa kluczowe słowa, które w pełni opisują działalność, jaką prowadzi sklep REHA-MED z Mielca.

To doskonale znana placówka w Mielcu i nie tylko gdyż poza tym, że oferuje sprzęt ortopedyczny i sprzęt do rehabilitacji to także sklep medyczny. W sklepie tym można zakupić sprzęt medyczny i artykuły medyczne dla pacjentów różnej kategorii, wieku i potrzeby.

Nasz personel to doświadczeni specjaliści, którzy doradzą, dopasują i polecą najlepsze możliwe produkty. Oferujemy tylko sprawdzone przez lata przez naszych sprzedawców różnego rodzaju kołnierze, ortezy, balkony, pieluchomajtki, wałki, wózki inwalidzkie, stabilizatory i inne w tym również elektroniczny sprzęt domowego użytku.

Polecamy szczególnie nasze komputerowe badanie stóp oraz zindywidualizowane wkładki ortopedyczne do butów. Komputerowa diagnoza oraz komputerowy program dopasowuje idealnie wkładki do schorzeń stabilizując stopy pacjenta.

Słowa kluczowe: Rehabilitacja, centrum rehabilitacji, ośrodki rehabilitacyjne rehabilitacja niemowląt, prywatna rehabilitacja w domu pacjenta, rehabilitacja wizyty domowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()