Drogi Użytkowniku - zamykamy serwis Oferia.pl. Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI po więcej informacji

Responsive Web Design - SOLVER

POZNAŃ

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SOLVER
SOLVER
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Tworzymy nowoczesne, atrakcyjne graficznie i przyjazne strony internetowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie. Pomagamy rozwijać się i odnosić sukcesy firmom ze wszystkich sektorów, zarówno dużym jak i małym. Tym, które są aktywne w Polsce i za granicą oraz tym, które działają „po sąsiedzku” – na rynku lokalnym.
Projektujemy i wdrażamy strony o różnym stopniu skomplikowania zarówno proste stanowiące tylko wizytówkę firmy jak i bardziej rozbudowane i wysublimowane o wyższym stopniu trudności.

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Polskie Stowarzyszenie Klasy Europa Nowoczesna, responsywna i w pełni funkcjonalna strona internetową dla Polskiego Stowarzyszenia Klasy Europa, której motywem przewodnim są sporty wodne.
 • HR-METAL Polska firma z długą, rodzinną historią. W ramach zleconych nam prac odświeżyliśmy wizerunek firmy poprzez stworzenie nowego logo oraz nowoczesnej, responsywnej strony internetowej. Dodatkowo przygotowaliśmy angielską wersję językową witryny.
 • Profesjonalny Fotograf Serwis prezentujący sylwetkę holenderskiej fotografki polskiego pochodzenia, zajmującej się głównie profesjonalną fotografią modową i produktową.
 • Prywatna lecznica NSZOZ Konsylium W ramach prac nad projektem strona została zaprojektowana od nowa uzyskując pełną responsywność oraz dodatkowe funkcjonalności.
WWW (7)
Aktualności
 • LETNI RABAT 25%! (wrzesień 2019)

  Zapraszamy do skorzystania z naszej letniej promocji cenowej.
  Odwiedź naszą stronę, aby zapoznać się ze szczegółami oferty:

  https://solverinteractive.pl/cennik

Warunki współpracy
 • Zajęci prowadzeniem swojego biznesu właściciele firm nie mają zbyt dużo czasu.
  Dlatego właśnie decydują się na nas czyli wybierają rozwiązanie, które nie jest bardzo angażujące. Nasza firma nadzoruje i koordynuje poszczególne etapy powstawania nowej strony.
  Zajmujemy się kwestiami oczywistymi, którymi są przygotowanie projektu graficznego i jego wdrożenie w WordPress. Ponadto w razie konieczności pomagamy zredagować teksty oraz przygotować odpowiednie zdjęcia.
  Inaczej mówiąc nasza firma wspiera każdego Klienta podczas całego procesu tworzenia nowej strony internetowej.

  Trzy podstawowe wyróżniki naszej oferty to:

  Zero Kosztów Początkowych.
  Czyli nic nie zapłacisz zanim nie zobaczysz i nie zaakceptujesz naszej pierwszej koncepcji. Jeżeli spodoba Ci się nasza propozycja to będziemy pracować dalej.
  Po zakończeniu prac nad stroną wystawiamy fakturę.

  Oryginalny Projekt.
  Zaprojektujemy Twoją nową stronę dokładnie pod Twoje potrzeby. Zaproponujemy odpowiednią kolorystykę oraz czcionkę, a także zapewnimy właściwą funkcjonalność. Całość uzupełnimy pięknymi, profesjonalnymi i w pełni legalnymi zdjęciami.

  Sprawna Komunikacja.
  Będziemy się z Tobą komunikować i powiedzmy to otwarcie – trochę Ciebie „pilnować”. Wiemy, że nie masz dużo czasu, więc to co będzie możliwe weźmiemy na siebie. O wszystkim jednak będziemy rozmawiać i pilnować naszego harmonogramu prac.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()