Z pasją do wnętrz - Sonia Kolasa

Słubice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sonia Kolasa
Sonia Kolasa
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

SK MADE
Architekt Wnętrz Sonia Kolasa
Nie masz pomysłu na swoje wnętrze? Brakuje Ci inspiracji? Masz pomysł, ale nie jesteś pewien czy wszystko będzie ze sobą pasować i jak to wykonać? Kontakt z architektem wnętrz będzie odpowiednim rozwiązaniem. Pierwsza konsultacja jest zawsze darmowa i niewiążąca, więc nie krępuj się i napisz albo zadzwoń do mnie. W zakresie moich usług znajdziesz projekt koncepcyjny, wykonawczy, a także nadzór projektowy.

WYCENA PROJEKTU
Projekt wyceniany jest zawsze indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Jeśli jesteś ciekaw ile kosztuję projekt Twojego wnętrza wystarczy, że podasz wielkość powierzchni lub udostępnisz mi rzut pomieszczenia a ja wyślę Ci propozycję ofert cenowych w zależności od rodzaju projektu.

Z PASJĄ DO WNĘTRZ
Projektowanie to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na życie, a każde spotkanie z klientem to piękna forma wspólnego udoskonalania dzieła, po to by stworzyć wnętrze uszyte na wymiar. Moich klientów i ich potrzeby stawiam zawsze na pierwszym miejscu i dbam o to by wystrój wnętrza szedł również w parze z wygodą użytkowania. Z tego względu ze szczególną troską opracowuje każdy detal projektowy i dobieram materiały wykończeniowe abyś mógł cieszyć się na długo swoim wnętrzem.

Zapraszam do mojej strony internetowej: www.sk-made.com

Słowa kluczowe: Projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, architekt wnętrz, projektant wnętrz, architektura wnętrz, usługi projektowania wnętrz
Realizacje
Zdjęcia i grafika (9)
Umiejętności
  • projektowanie wnętrz i mebli

    Ekspert (5 lat)

Zakres działania
  • Architekci wnętrz  ze Słubic

    Architekt wnętrz, aranżacja wnętrz, usługi projektowania wnętrz, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz, projektant wnętrz

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()