18.05.2023 wyłączamy pakiet MAX i rozszerzymy zakres pakietu Konto Podstawowe

Identyfikacja wizualna - Studio Kozak

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Kozak
Studio Kozak
Telefon:
509XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Studio Kozak to dyplomowany partner w zakresie identyfikacji wizualnej i innych materiałów ofertowych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz unikatowego projektu logo, czy potrzebujesz Księgę Znaku do wykorzystania na potrzeby twojej firmy, czy też chcesz mieć System Identyfikacji Wizualnej albo responsywną stronę www - zapraszamy do nas! Jako nasz klient, możesz czerpać korzyści z ponad 12-letniego doświadczenia w zakresie projektowania wysokiej klasy materiałów wizerunkowych.

Jesteśmy partnerem z dyplomem projektanta na rynku projektowania identyfikacji wizualnej. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem, które gwarantuje najwyższą jakość usług i szybką realizację zleceń. Na zamówienie wykonujemy także inne projekty graficzne, m.in. katalogi produktów, reklamy, okładki, infografikę. Gwarantujemy także opracowanie w zakresie DTP, naming i copywriting.

Zapraszamy do kontaktu na studiokozak.pl
+48 509 906 984
dorota@studiokozak.pl

Słowa kluczowe: Identyfikacja wizualna firmy, logo, logotyp, marka, rebranding, katalog, responsywne strony www
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
Video i animacje (1)
  • Wiosna idzie, pierwsze krokusy już kiełkują, a my opracowaliśmy logo dla projektantki ogrodów Marty Góra. Pani Marta projektuje piękne ogrody bylinowe, które w naturalny sposób harmonizują z otoczeniem. Pisanka zastosowana w znaku podkreśla autorski charakter projektów, a w symbolu zastosowaliśmy prostą formę inicjału.
WWW (2)
  • Ico_small_web Opracujemy projekt i przygotujemy responsywną stronę www z analizą ruchu klientów oraz uruchomieniem czatu on-line.
  • Ico_small_web Opracujemy projekt i przygotujemy responsywną stronę www z analizą ruchu klientów oraz uruchomieniem czatu on-line.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()