SURFA Outdoor

Koszalin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SURFA Outdoor
SURFA Outdoor
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Organizacja szkoleń i zajęć terenowych, obozów oraz imprez integracyjnych i okolicznościowych dla osób fizycznych, firm, grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi, szkół z zakresu: survivalu, sztuki przetrwania w terenie, nawigacji, budowy schronień, rozpalania ognia, filtrowania wody itp.

Zajęcia czy organizację imprezy lub szkolenia dostosowujemy pod każdego Klienta indywidualnie. Całe wyposażenie, sprzęt oraz materiały potrzebne do realizacji imprezy zapewnia firma SURFA Outdoor.

Dysponujemy ok. 200ha prywatnym terenem wraz  z budynkiem agroturystycznym, w którym można odpocząć i zregenerować siły.

Słowa kluczowe: Organizacja imprez sportowych, trenerzy sportowi
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • survival szkolenie
  survival szkolenie Cena Do 500 zł
  Szkolenie z podstaw sztuki przetrwania i survivalu / fotografia: Zajęcia z budowy schronień we współpracy z Centrum Szkoleniowo-Treningowym WAWDAS
 • kolonia survivalowa
  kolonia survivalowa Cena Do 2000 zł
  Cykl zajęć w ramach kolonii survivalowej / fotografia: zapoznanie się uczestników kolonii ze sprzętem outdoorowym, używanym m.in. w trakcie zajęć.
 • szkolenie GRH
  szkolenie GRH Cena Do 300 zł
  Szkolenie dla grup rekonstrukcji historycznej z podstaw sztuki przetrwania
 • kolonia survivalowa
  kolonia survivalowa Cena Do 2000 zł
  Cykl zajęć w ramach kolonii survivalowej / fotografia: Zajęcia z bezpiecznej obsługi noża oraz rozpalania ognia krzesiwem syntetycznym (grupa wiekowa 12-17 lat)
 • survival dzieci
  survival dzieci Cena Do 300 zł
  Zajęcia dla dzieci i młodzieży z podstaw sztuki przetrwania
Pracownicy
 • Artur Szuszkiewicz
  Artur Szuszkiewicz

  - właściciel firmy SURFA Outdoor - instruktor survivalu (nr uprawn. 2153/SUR/2016) - wieloletni współpracownik i instruktor w Centrum Szkoleniowo-Treningowe WAWDAS - nawigator i uczestnik wyprawy survivalowej na Syberię w 2017 roku pt. "Z łagrów Kołymy" wraz z Universal Survival

Warunki współpracy
 • Firma SURFA Outdoor zajmuje się organizacją szkoleń oraz imprez terenowych w tematyce survivalu.

  Oferta szkoleniowa oraz wycena każdego przedsięwzięcia jest przygotowywana osobno i zależy od planowanej ilości osób, czasu trwania zajęć oraz ich zakresu i tematyki jaka najbardziej interesuje Klienta (wszelkich odpowiedzi pytania, sugestie i informacje udzielam drogą telefoniczną bądź emailową). Robimy wszysto, aby każdy wyjechał od nas zadowolony z dużym zapasem nabytej wiedzy.

  Dostosujemy się do potrzeb Klienta i poświęcimy mu 100% naszego czasu i uwagi. Z wielką chęcią organizujemy imprezy dla dzieci, np. nietypowe urodziny lub imprezy integracyjne w klimacie survivalowym. Nie obowiązują u nas limity wiekowe !

  Na szkoleniach pokażemy między innymi:

  - jak rozpalić ogień przy pomocy baterii i gumy do żucia,
  - jak przefiltrować wodę i ugotować ja w plastikowej butelce
  - jak nawigować przy użyciu zegarka i słońca oraz wiele innych :)

  Na życzenie Klienta wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()