Profesjonalne systemy IT - SYNTEO

(1)

Stalowa Wola

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SYNTEO
SYNTEO
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

"SYNTEO" świadczy kompleksowe usługi w zakresie analizy, projektowania, implementacji i wdrażania dedykowanych systemów informatycznych. Posiadamy własny zespół specjalistów, bogate doświadczenie w wielu dziedzinach IT w tym również w marketingu internetowym, audytach stron WWW, SEO.

Posiadamy w ofercie narzędzia do obsługi białej listy VAT (Wykaz podatników VAT), Bazy PEP, narzędzia AML i KYC.


Oferujemy również szkolenia grupowe i indywidualne w zakresie programowania, technologii bazodanowych i SEO.

Zapraszamy

Słowa kluczowe: Pep vat biala lista crm erp cms flash java android j2ee konsulting it seo pozycjonowanie stron pozycjonowanie youtube sztuczna inteligencja analizy usługi seo
Realizacje
WWW (5)
  • Ico_small_web Nowa Strona firma w technologii Wordpress 5 z autorskimi zmianami w szablonie i pluginach dostępnych w standardowo w tym CMS. Wykonujemy modyfikacje motywów i specjalne dedykowane pluginy na potrzeby platformy wordpress
  • Ico_small_web
    http://nip.waw.pl Cena Do 1000 zł
    Witryna opisuje aspekty prawne Wykazu podatników VAT oraz prezentuje narzędzie - program do obsługi białej listy podatników VAT (tzw. Biała Księga Podatników). Dzięki usłudze on-line dostępnej przez stronę WWW możliwe jest dokonywanie masowej i automatycznej weryfikacji podatników VAT w wykazie udostępnionym przez KAS bez limitów dziennych.
  • Ico_small_web Witryna informacyjna na temat usługi Lista PEP -weryfikacji politycznego zaangażowania osób. Projekt i wykonanie strony + pakiet pozycjonowania SEO.
  • Ico_small_web Kompleksowa Platforma do sprzedaży usług w modelu Software as Service. Zawiera m.in : wielowalutowy system bilingowy i system fakturujący , strony sprzedażowe (landing pages) - witryna oparta na autorskim frameworku Synteo Gular, Responsive Web Design. logika biznesowa w oparciu o microservices, pełne API (RESTFul), wsparcie wielu języków.
  • Ico_small_web SpySat - otwarta platforma geolokalizacyjna Technologia : PHP, MySQL, JQuery, AJAX, GPS, Java GUI, programowanie server-side, client-side, programowanie urządzeń mobilnych Stworzyliśmy kompleksowy system służący do geolokalizacji w czasie rzeczywistym za pośrednictwem systemu GPS i Internetu. Za pomocą SpySat możliwe jest śledzenie dowolnego obiektu na kuli ziemskiej i zobrazowanie jego położenia na cyfrowej mapie dostępnej w serwisie.
Dyplomy i certyfikaty
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2010.11.25
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Audyt wykonany rzetelnie i profesjonalnie. W bardzo krótkim czasie. Zlecenie ostatecznie rozpoczęte w sobotę rano i w sobotę około 14 zrealizowane i zakończone raportem bezpieczeństwa. Opracowany raport stanowił doskonały wkład dla programistów w celu dalszego zabezpieczenia systemu. Z całego serca rekomenduję tego wykonawcę