Zjeżdżalnie dmuchane - Tomasz Cisłak

Poniatowa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tomasz Cisłak
Tomasz Cisłak
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się wynajem urządzeń zabawowych dla dzieci i dorosłych takich jak: zjeżdżalnie dmuchane, zamki do skakania, euro bungee, trampoliny, auta akumulatorowe. Nasze urządzenia posiadają aktualne atesty sprawności technicznej. Obsługujemy imprezy plenerowe i pod zadaszeniem na terenie całego kraju: festyny, komunie, dni dziecka, dożynki, urodziny. Jesteśmy elastyczni w negocjacjach.

Słowa kluczowe: Zjeżdżalnia dmuchana, zamek do skakania, zjeżdżalnie dmuchane, zamki do skakania, atrakcje na festyny, dzień dziecka, komunia, euro bungee, bungy trampolina, trampolina, dmuchańce, gokarty
Doświadczenie
 • Urządzenia Zabawowe Tomasz Cisłak (kwiecień 1999 - obecnie)

  Właściciel: Obsługa urządzeń dmuchanych na imprezach plenerowych oraz pod zadaszeniem.

Sprzęt i wyposażenie
 • Zjeżdżalnia "Alladyn" angielski
  Zjeżdżalnia "Alladyn" angielski

  Duża zjeżdżalnia o stromym zjeździe oraz podejściu (drabinkach). Bardzo dobrze sprawdza się na festynach. Stanowi atrakcję zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dla młodszych dzieci może okazać się za trudna. Na urządzeniu w jednym czasie może przebywać do 8-10 osób.

 • Zjeżdżalnia "Winnetou" angielski
  Zjeżdżalnia "Winnetou" angielski

  Duża zjeżdżalnia, bardzo atrakcyjna dla dzieci i młodzieży. Doskonale prezentuje się na imprezach. Na urządzeniu w jednym czasie może przebywać do 8-10 osób.

 • Zjeżdżalnia "Bajdocja" niemiecki
  Zjeżdżalnia "Bajdocja" niemiecki

  Średniej wielkości zjeżdżalnia dla dzieci. Bardzo dobrze sprawdza się na imprezach pod zadaszeniem (sale gimnastyczne, hangary itp.). Na urządzeniu w jednym czasie może przebywać do 6-8 osób.

 • Zjeżdżalnia "Zamek Piracki" Niemiec
  Zjeżdżalnia "Zamek Piracki" Niemiec

  Dmuchaniec przeznaczony zarówno dla dzieci małych jak i dużych. Jest to połączenie zamku dmuchanego ze zjeżdżalnią. Na urządzeniu w jednym czasie może przebywać do 6 osób.

 • Zamek do skakania "Żabka" Polski
  Zamek do skakania "Żabka" Polski

  Zamek do skakania dla dzieci i młodzieży. Stanowi doskonałą atrakcję na mniejszych imprezach jak np. urodziny, komunie, wesela. Z przodu posiada tzw. ściankę zapobiegającą wypadaniu dzieci. Na urządzeniu w jednym czasie może przebywać do 8 osób.

 • Bungee-Tampolin angielski
  Bungee-Tampolin angielski

  Posiada 4 stanowiska oraz różne rodzaje gum i pasów, które umożliwiają skorzystanie z urządzenia zarówno małym dzieciom jak i osobom dorosłym do 100 kg. Doskonałe urządzenie dla osobów w każdym wieku.

 • Trampolina angielski
  Trampolina angielski

  Duża, solidna oraz dobrze prezentująca się trampolina(nie marketówka) na różnego typu imprezy. Trampolina zabezpieczona siatką asekuracyjną. Na urządzeniu w jednym czasie może przebywać do 4 osób(Czworo dzieci lub Dwie młode osoby lub jedna osoba dorosła).

 • Autka akumulatorowe holenderski
  Autka akumulatorowe holenderski

  Doskonałe dla małych dzieci. Posiada jeden bieg, a prędkość dopasowana jest do wieku. W jednym autku może siedzieć do 2 osób. Maksymalny ciężar osób w autku to 45 kg.

 • Mini Zjeżdżalnia z torem przeszkód Chiński
  Mini Zjeżdżalnia z torem przeszkód Chiński

  Urządzenie przeznaczone specjalnie dla mniejszych dzieci do 7 lat. Stanowi pewnego rodzaju tor przeszkód na końcu zakończony zjazdem. Na urządzeniu w jednym czasie może przebywać do 4 osób.

Warunki współpracy
 • Obsługujemy imprezy na terenie całego kraju, biletowane oraz pod wynajem urządzeń. Zadzwoń do nas, a my przedstawimy naszą ofertę. Jesteśmy elastyczni w negocjacjach.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową www.tomcis.pl
  Kontakt:
  tel. 605-389-218
  tomcis@o2.pl

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()