We know WordPress. - Tomek Wp-opieka.pl

Toruń

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tomek Wp-opieka.pl
Tomek Wp-opieka.pl
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Łokietka 5
87-100

Toruń

Podgląd

Specjalizujemy się w tworzeniu portali, blogów oraz sklepów internetowych opartych o platformę WordPress oraz opieką nad stronami klientów.  Oferujemy  pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb. Realizujemy zadania z zakresu utrzymania, zabezpieczenia, aktualizowania oraz rozwoju funkcjonalnego. Wszystko to w ramach jednej kompleksowej usługi.
Od dziś problem włamań, botów, spamu, blokad, czy też ograniczeń funkcjonalnych nie musi dotyczyć Ciebie i Twojej strony. Możesz skupić się na istocie swojej działalności, o kwestie technologiczne zatroszczymy się my...

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Warunki współpracy
  • Pracujemy zdalnie, świadczymy usługi na terenie całego kraju i poza granicami, jeśli jednak chcesz poznać nasz zespół osobiście - zapraszamy do siedziby firmy w Toruniu.

    Oprócz doraźnych prac, świadczymy usługi w oparciu o długofalową współpracę. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalnie dopasowane pakiety dotyczące regularnych aktualizacji WordPressa i wtyczek, monitoringu antywirusowego, monitoringu działania i wykonania kopii bezpieczeństwa oraz dostęp do wygodnego systemu zgłoszeń online.

    Wystawiamy faktury VAT.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()