Twoja Księgowość.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Twoja Księgowość.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.
Twoja Księgowość.pl Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Prowadzenie księgowości w firmie wymaga z jednej strony wiedzy i doświadczenia, a z drugiej tego, czego najczęściej brakuje, czyli czasu. Nasze warszawskie biuro rachunkowe powstało po to, aby zapewnić Tobie i Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie finansów, księgowości i kadr. Dbamy o to, abyś nie musiał zajmować się skomplikowanymi formalnościami, a mógł skupić się podstawowej działalności.

TwojaKsięgowość.pl świadczy usługi mikro, średnim i dużym przedsiębiorcom, dostosowując zakres działań w pełni indywidualnie do rodzaju prowadzonej działalności i potrzeb naszego Klienta. Zajmujemy się kwestiami podatkowymi, ewidencyjnymi i rachunkowymi, a do tego zawsze służymy radą i reprezentujemy Klienta przed urzędami.

TwojaKsięgowość.pl to:

   rzetelność,
   fachowość,
   bezpieczeństwo,
   w pełni indywidualnie podejście,
   kompleksowa pomoc.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego jak dużą firmę prowadzisz i jaka jest Twoja specjalizacja. Nie zajmuj się podatkami i rozliczeniami – pozostaw to specjalistom!

Zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości firmy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Sporządzenie bilansu i złożenie CIT - Spółka zoo

  Twoja Księgowość.pl Biuro Rachunkowe z licencją Ministerstwa Finansów zaprasza do współpracy., biura mieści się w Warszawie przy ul. Okopowej 47 lok. 46. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie księgowości oraz kadr i plac. Koszt usługi to 200 zł. netto za sporządzenie jednego sprawozdania Zapraszam tel. 792118030 biuro@twojaksiegowosc.pl

  246 zł
  za całość
 • Prowadzenie księgowości dla "zerowych" uśpionych spółek z o.o.

  Twoja Księgowość.pl Biuro Rachunkowe z licencją Ministerstwa Finansów zaprasza do współpracy. Biuro mieści się w Warszawie przy ul. Okopowej 47 lok. 46. Zajmujemy się kompleksowym rozliczaniem firm w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Wartość usługi uzależniona od ilości dokumentów. Spółki z o.o. od 100 zł. netto . Zapraszam

  123 zł
  za miesiąc