Agencja Reklamowa WebNext - TworzymyReklame sp z o o

Kołobrzeg

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
TworzymyReklame sp z o o
TworzymyReklame sp z o o
Telefon:
730XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy prężnie działającą firmą, która powstała w 2007 roku, na co pozwoliło wtedy już bogate doświadczenie w branży, które było zbierane od 2002 r. Na samym początku firma zajmowała się projektowaniem stron internetowych, portali, a także sklepów internetowych.

Specjalizowała się w rejestracji domen internetowych, hostingu witryn WWW oraz utrzymaniem kont poczty elektronicznej. Kolejnym etapem firmy stało się projektowanie wizytówek, ulotek, plakatów, papierów firmowych, bannerów oraz różnych gadżetów reklamowych. Dostrzegaliśmy, że klient potrzebuje opieki w największym stopniu działania, dlatego też zaczęliśmy drukować i dostarczać klientom powyższe produkty. Dzięki nowoczesnym urządzeniom drukującym, tnącym oraz naszej pasji do pracy możemy spełniać najbardziej wymagające potrzeby.

W naszej załodze pracuje czterech grafików komputerowych, każdy ma swój sposób projektowania co pozwala na dopasowanie projektu niemalże pod każdego klienta. Pracujemy na najlepszych stacjach graficznych, dzięki którym praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Co więcej? Zapraszamy każdego klienta do naszej pracowni graficznej, aby mógł dograć ostatnie szlify z grafikiem. Prosty projekt? Możemy wykonać go od razu, gdzie za chwile powędruje na produkcje. Taka praca przyspiesza jeszcze bardziej czas realizacji.

W zespole znajduje się również dwóch monterów reklamowych, aby zaprojektowane i wydrukowane reklamy mogły zaistnieć w Waszej firmie. Monterzy świetnie poradzą sobie z oklejeniem witryn reklamowych, samochodów, autobusów, montażem bannerów, tablic reklamowych, billboard'ów, kasetonów świetlnych, liter przestrzennych oraz wielu innych produktów.

Ostatnie miejsce, a może nawet i pierwsze zasiada programista, który świetnie dogaduje się ze światem wirtualnym

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()