We Publish Digitally&Web! - Unit PCS - Urszula Grzybowska

Strzelin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Unit PCS - Urszula Grzybowska
Unit PCS - Urszula Grzybowska
Telefon:
784XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Strona mojej działalności: https://unitpcs.com/portfolio.html

Otóż... zajmuję się szeroko pojętym publikowaniem cyfrowym i sieciowym. Oznacza to, że podejmę się projektowania i tworzenia:

   - publikacji elektronicznych, tzn. prezentacji, broszur, e-booków (od 100 zł)

   - stron internetowych (od 300 zł)

   - grafiki komputerowej, tzn. logo, ulotek, plakatów (od 50 zł)

   - baz danych zawierających informacje kontaktowe, np. do potencjalnych klientów (od    100 zł).

Pewność wysokiego profesjonalizmu usług świadczonych przez Unit-PCS poświadczają doświadczenie w branży, solidne portfolio oraz fakt zdobywania tej wiedzy podczas studiów od profesjonalistów wykładających na Uniwersytecie Wrocławskim.

Cechuje mnie punktualność oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Gwarantuję jakość akademicką, co oczywiście nie wyklucza przy tym cen niskich i produkcyjnych!

Działalność prowadzi: Urszula Grzybowska - absolwentka studiów I stopnia na kierunku Publikowanie cyfrowe i sieciowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Rok uzyskania dyplomu: 2019.

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, projektowanie wnętrz, wizualizacje wnętrz, wizualizacje budynków, wizualizacje 3d
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • Wizytówka Projekt wizytówki wykonywany w ramach studiów: Publikowanie cyfrowe i sieciowe.
 • C. Edu. Horatius - Logo
  C. Edu. Horatius - Logo Cena Do 50 zł
  Logo dla Internetowego Centrum Edukacyjnego Horatius Wersja Exclusive https://centrumhoratius.wordpress.com/
Dokumenty i arkusze (4)
Video i animacje (1)
WWW (7)
Umiejętności
 • Tworzenie grafiki komputerowej

  Zaawansowany (4 lata)

Doświadczenie
 • Infobrokering.pl (kwiecień 2020 - obecnie)

  Infobroker: Wyszukiwanie informacji i tworzenie baz danych z kontaktami do firm

 • Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju "Głos Młodych" (marzec 2020 - obecnie)

  Moderator portalu społecznościowego: - weryfikowanie oraz umieszczanie na stronie portalu artykułów i felietonów
  - projektowanie i tworzenie szablonów stron internetowych
  - projektowanie grafiki na strony internetowe oraz komputery

Edukacja
 • Uniwersytet Wrocławski (październik 2016 - czerwiec 2019)

  Publikowanie cyfrowe i sieciowe - licencjackie

 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania "Copernicus" we Wrocławiu (październik 2017 - marzec 2021)

  Informatyka - inżynierskie

Sprzęt i wyposażenie
 • Microsoft Visual Studio 2019 Microsoft
  Microsoft Visual Studio 2019 Microsoft

  Środowisko programistyczne wykorzystywane do tworzenia layoutów stron.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (20)
 • Budowa strony www z platnosciami online - sklep internetowy

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia strony internetowej. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron oraz sklepów internetowych, w tym także opartych na CMS-ach Wordpress/Woocommerce i PrestaShop. Koszt: 500 zł. Czas: 5-7 dni. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  500 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie bazy adresowej - producenci domków mobilnych

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia bazy danych z kontaktami. Posiadam doświadczenie we współpracy z firmą infobrokerską, w ramach której wyszukiwałam informacje na zlecenie. Realizowałam także podobne projekty indywidualnie, dla firmy produkcyjnej lub agencji pracy. Koszt: od 0,30 zł za rekord. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  0,30 zł
  za rekord
 • Stworzenie bazy teleadresowej - producenci domków modułowych

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia bazy danych z kontaktami. Posiadam doświadczenie we współpracy z firmą infobrokerską, w ramach której wyszukiwałam informacje na zlecenie. Realizowałam także podobne projekty indywidualnie, dla firmy produkcyjnej lub agencji pracy. Koszt: od 0,30 zł za rekord. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  0,30 zł
  za całość
 • Wizualizacje produktów do sklepu

  Dzień dobry, chętnie podejmę się wizualizacji produktów. Posiadam doświadczenie w obsłudze programów graficznych takich jak Adobe Photoshop, czy Corel DRAW, a także w tworzeniu i edytowaniu stron oraz sklepów internetowych, w tym także opartych na CMS-ach Wordpress/Woocommerce i PrestaShop. Jestem absolwentką Publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Koszt: 30 zł za 1 sztukę. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  30 zł
  za całość
 • Zlece wykonanie serii animowanych prezentacji/szkolen

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia prezentacji multimedialnych. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu prezentacji multimedialnych, tworzyłam prezentacje m.in. dla CCC i Allegro. Koszt: od 200 zł za jedną prezentację. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  200 zł
  za sztuka
 • PROJEKTOWANIE GRAFIKI NA STRONE WWW, FB,

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia projektów graficznych do sklepu internetowego oraz każdej innej formy reklamy. Posiadam doświadczenie w obsłudze programów graficznych, takich jak Adobe inDesign, CorelDRAW, Photoshop.. Koszt: 40 zł za sztukę. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  40 zł
  za sztuka
 • Sklep internetowy

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia sklepu internetowego. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron oraz sklepów internetowych, w tym także opartych na CMS-ach Wordpress/Woocommerce i PrestaShop. Koszt: 700 zł. Czas: 6-8 dni. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  700 zł
  za całość
 • Stworzenie strony internetowej

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia strony internetowej. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron oraz sklepów internetowych, w tym także opartych na CMS-ach Wordpress/Woocommerce i PrestaShop. Koszt: 2300 zł. Czas: 15-17 dni. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  2300 zł
  za całość
 • Pozyskiwanie klientów

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia bazy danych z kontaktami. Posiadam doświadczenie we współpracy z firmą infobrokerską, w ramach której wyszukiwałam informacje na zlecenie. Realizowałam także podobne projekty indywidualnie, dla firmy produkcyjnej lub agencji pracy. Koszt: od 0,75 zł za rekord. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio. Zapraszam do współpracy!

  0,75 zł
  za sztuka
 • Grafik layout strony, portalu randkowego

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia projektu nowego layoutu. Możliwe jest także jego późniejsze wdrożenie na realną stronę. Posiadam doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, w tym także opartych o CMSy. Koszt: 500 zł. Czas wykonania: 5-6 dni. Kontakt: unit.pcs@gmail.com. Portfolio: https://unitpcs.com. Zapraszam do współpracy!

  500 zł
  za całość
 • wykonanie bazy danych

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia strony internetowej. Posiadam doświadczenie w wyszukiwaniu informacji na zamówienie, uzyskane podczas współpracy z firmą infobrokerską. Koszt: 0,50 zł za sztukę. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Absolwentka PCiS na UWr. Zapraszam do współpracy!

  0,50 zł
  za sztuka
 • Administrowanie stronami www - dla webmastera

  Dzień dobry, chętnie podejmę się współpracy w zakresie administrowania stron WWW. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron i sklepów internetowych, w tym także w oparciu o CMS Wordpress/Woocommerce oraz PrestaShop. Mój ostatni projekt to: https://elementsmaku.pl. Koszt: 600 zł. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Absolwentka PCiS na UWr. Zapraszam do współpracy!

  600 zł
  za całość
 • zlece utworznie strony ala https://nightfallnews.com/

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia strony internetowej. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron i sklepów internetowych, w tym także w oparciu o CMS Wordpress/Woocommerce oraz PrestaShop. Mój ostatni projekt to: https://elementsmaku.pl. Koszt: 750 zł. Czas: 8-10 dni. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Absolwentka PCiS na UWr. Zapraszam do współpracy!

  750 zł
  za całość
 • Sklad książeczki dla dzieci

  Dzień dobry, chętnie podejmę się Państwa zlecenia. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu grafiki w programach tj. Photoshop, Gimp. Koszt: 10 zł za 1 stronę, tj. 600 zł. Czas wykonania: 9-11 dni. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Zapraszam do współpracy!

  600 zł
  za całość
 • Prestashop - wgranie modłułów, prace serwisowe w sklepie internetowym.

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia projektu strony internetowej. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron oraz sklepów internetowych, w tym także w oparciu o CMS PrestaShop. Mój ostatni projekt to: https://elementsmaku.pl. Koszt: 500 zł. Czas wykonania: 4-6 dni. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Zapraszam do współpracy!

  500 zł
  za całość
 • Tworzenie grafik produktowych - Amazon, Ebay

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia projektu infografiki reklamowej. Koszt za 8 grafik: 650 zł. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Zapraszam do współpracy!

  650 zł
  za całość
 • Sklad książki

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia składu i łamania książki. Jestem absolwentką Publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu publikacji cyfrowych i sieciowych, w programie Adobe inDesign. Koszt: 600 zł. Czas wykonania: 5-7 dni. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Zapraszam do współpracy!

  600 zł
  za całość
 • Stworzenie strony internetowej - 2 opcje ,czytaj opis.

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia projektu strony internetowej. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron, w tym także w oparciu o CMS Wordpress. Mój ostatni projekt to: https://elementsmaku.pl. Koszty: 1.1200 zł. 2. 950 zł. Czas wykonania: 9-11 dni dla każdej z tych stron osobno. Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio/. Mail: unit.pcs@gmail.com. Zapraszam do współpracy!

  2150 zł
  za całość
 • lifting prezentacji / oferty (10slajdów)

  Dzień dobry, chętnie podejmę się utworzenia poprawy prezentacji/oferty sprzedażowej. Posiadam doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu stron, w tym także w oparciu o CMS Wordpress. Mój ostatni projekt to: https://elementsmaku.pl. Koszt: 200 zł. Czas wykonania: 3-5 dni. Zapraszam do współpracy!

  250 zł
  za całość
 • Uzupełnianie szablonów Wordpress

  Chętnie podejmę się uzupełniania szablonów WordPress. Koszty uzupełnień: 200 zł - OnePage, 150 zł - strony głównej, 100 zł - podstrony. Jestem absolwentką Publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Posiadam doświadczenie w tworzeniu stron i serwisów internetowych, w tym opartych na CMS-ie Wordpress. Mój ostatni projekt oparty na Wordpress: https://elementsmaku.pl/ . Zapraszam do kontaktu! Portfolio: https://unitpcs.com/portfolio Mail: unit.pcs@gmail.com

  100 zł
  za sztuka